Walka z Rekinami Biznesu Sześcian Wzrostu w Konkurencji Opartej na Skali (Okładka twarda)

Walka z Rekinami Biznesu Sześcian Wzrostu w Konkurencji Opartej na Skali

Walka z Rekinami Biznesu Sześcian Wzrostu w Konkurencji Opartej na Skali (Okładka twarda)

Oferta specjalna -22%

Kup na prezent
Książka Andreja Vizjaka oraz Aleksandra Kwiatkowskiego, doświadczonych konsultantów ds. strategii, pracujących na wysokich stanowiskach kierowniczych, oferuje czytelnikom bezcenne informacje i wnioski dotyczące metod, dzięki którym odnoszące sukcesy firmy rozwijają się i zarządzają własną skalą. Książka została wzbogacona o analizy istniejących strategii, praktyczne przykłady rozwiązań biznesowych, a także wspierające te strategie wyniki badań.

Sześcian wzrostu to najnowsze narzędzie, które przekłada znaczenie wysokopoziomowych strategii na konkretne działania transformacyjne dla firm o różnych rozmiarach i funkcjonujących w różnych sektorach rynku. Książka pokazuje, że z zgodnie z cyklami rynkowymi, podczas których występują połączenia firm lub akwizycje, oraz globalizacją, każda nawet największa firma może na nowym rynku stać się firmą konkurującą z podmiotami od siebie większymi.

To samo może spotkać firmy małe. Książka przedstawia najważniejsze wyznaczniki będące dźwigniami zapewniającymi powodzenie w biznesie, kładąc specjalny nacisk na skalę działalności oraz unikalną strategię, które zdaniem autorów są kluczowym atutem w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Walka z Rekinami Biznesu Sześcian Wzrostu w Konkurencji Opartej na Skali" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.