Walc stulecia (MP3)

Walc stulecia
Walc stulecia Rafała A. Ziemkiewicza to przejmująca powieść nie tylko z pogranicza fantastyki, ale także polityki i socjologii.

Za pomocą gry komputerowej Ziemkiewicz pokazuje nam codzienność w wirtualnym świecie dążącym do samodestrukcji i degradacji roli człowieka na ziemi. To także obraz rozwijającej się Europy i toczącego się na jej polu intryg i przemian polityczno-społecznych i technologicznych.

Książka jest dynamiczną rozprawą na temat przeszłości i wizji niepewnej przyszłości Polaków i całej Europy.

Jak blisko jesteśmy do urzeczywistnienia tego proroctwa? Rafał. A. Ziemkiewicz - Znany polski dziennikarz publicystyczny, pisarz science fiction i komentator życia społecznego. Jest absolwentem polonistyki UW i autorem bestsellerowych książek „Polactwo” oraz „Michnikowszczyzna”. Nagradzany wielokrotnie za swą twórczość między innymi nagrodami im. Janusza A. Zajdla, nagrodą Kisiela za rok 2001 oraz nagrodą „Sfinks”

Piotr Borowski jest polskim dyplomowanym aktorem teatralnym filmowym i serialowym. Doskonale odnajduje się także w roli aktora dubbingowego i lektora. Jego głos można usłyszeć w takiej produkcji jak „Harry Potter i Kamień filozoficzny” (2001), „Harry Potter i komnata tajemnic” (2002) jako Oliwier Wood oraz w książkach audio „Gdzie jesteś tatusiu” i „Daleki rejs”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Walc stulecia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.