Waking Up (PL) (Polska cena)

Waking Up (PL)

Waking Up (PL) (Polska cena)

OneRepublic

OneRepublic

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poczujesz niesamowitą enegrgii bijącą z tego krążka
  • brakuje Ci tego krążka napółce
  • uwielbiasz styl One Republic

Kup na prezent
W 2007 roku, po siedmiu latach istnienia, One Republic podbili świat za sprawą debiutu płytowego pt. „Dreaming Out Loud”. Z tego albumu pochodzi ich pierwszy wielki hit - „Apologize” oraz singiel „Stop And Stare”, dzięki którym płyta zyskała status platyny. Teraz panowie z Denver powracają z nową płytą i trasą koncertową.

Aby promować nowy album One Republic dołączyli 22 września do trasy Roba Thomasa, która rozpoczęła się występem w Hard Rock Hotel w Hollywood. One Republic nagrali album „Waking Up” w rodzinnym Denver. Tedder jest jednym z najbardziej cenionych i poszukiwanych producentów i autorów piosenek mającym na swoim koncie hity napisane dla Leony Lewis, Beyonce, Jordin Sparks, Kelly Clarkson, Jenifer Lopez, Natashy Bedingfield, pracującym obecnie dla Carrie Underwood, Rihanny, Adama Lamberta oraz Rascal Flatts. Naturalnie jest również producentem płyty swojej rodzimej formacji.

OneRepublic występuje w składzie: Ryan Tedder (wokal/klawisze) Zach Filkins (gitara), Drew Brown (gitara), Brent Kutzle (bas, skrzypce) oraz Eddie Fisher (bębny). Oprócz sukcesu w Stanach, One Republic cieszy się ogromną popularnością na świecie, czego dowodem są złote płyty zdobyte w 12 krajach. Do tej pory podczas różnych imprez i festiwali występowali na scenie m.in. obok Lenny Kravitza, The Verve i Muse.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Waking Up (PL)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.