WAKE UP (CD)

WAKE UP
 • Zespół MRR wychodzi na najbardziej zapracowaną ekipę w Polsce.

   

  Jest to już piąta płyta zespołu Maleo Reggae Rockers w ciągu ostatnich 2 lat, a siódma samego Darka Malejonka. Eksperymenty muzyczne z projektami Panny Wyklęte pozwoliło ekipie Maleo na wielki skok w każdej dziedzinie produkcji, od kompozycji , aranżacji i wykonania, na doskonałym brzmieniu kończąc.

   

  Maleo Reggae Rockers wracają do korzeni reggae kontynuując misje Boba Marleya w niesieniu światu przesłania miłości, pokoju i wolności poprzez Dźwięki i Słowa.

   

  Muzycy dumnie ogłosili, że udało im się przebić barierę brzmienia, która oddzielała polskie produkcje reggae od tych światowych. Płyta jest doskonale wyprodukowana bez nadmiaru dźwięków ale spójna i melodyjna, dobrze zaśpiewana. Całość nagrana jest na 'setkę' z użyciem analogowego sprzętu co pozwoliło uzyskać szerokie ciepłe brzmienie.


  Teksty, jak zwykle u Maleo są zaangażowane, dodatkowo poszerzone o paletę innych środków wyrazu dzięki obecności autorów: Jakuba Podolskiego (Cuba De Zoo), Pawła 'Kelnera' Rozwadowskiego i Marceliny.

   

  Płyta zatytułowana jest: Wake Up. I wszystko wskazuje na to, że dużo pozytywnych wibracji, reggaeowego pulsu i harmonii w wokalach nie pozwoli Wam spać w ten jesienno – zimowy czas. 

 • 1. Oh Wicked Man
  2. Więcej Światła
  3. Muszę Iść
  4. Nie Tak
  5. Niech Ogień Płonie
  6. Dziewczyna ze Stali
  7. I'm Livin On
  8. Piroman
  9. Mamy Siebie
  10. Oddaję Ci To Co Złe
  11. Baby Don't Go

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"WAKE UP" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.