Wakacje z duchami (MP3)

Wakacje z duchami
Wspaniała przygoda, grupa zapalonych młodych detektywów i prawdziwa zagadka do rozwiązania. Oto fabuła jednej z najpopularniejszych książek dla dzieci i młodzieży kultowego już twórcy – Adama Bahdaja.

„Wakacje z duchami” to historia detektywistyczna. Posłuchajcie audiobooka, niech odżyją emocje, które większość dorosłych dziś słuchaczy przeżywała, sięgając po powieść w dzieciństwie. Zachęćcie również swoje dzieci do posłuchania opowieści o wyjaśnianiu tajemnicy w erze, gdy nie było internetu, telefonu komórkowego, satelitarnej nawigacji i wielu udogodnień, bez których dziś trudno sobie wyobrazić nawet szukanie restauracji.

Nagranie na ponad osiem godzin pochłonie małych i dużych fanów zagadek. To próba wytropienia przestępczej grupy, która kradnie obrazy flamandzkich mistrzów. Do akcji wkracza klub młodych detektywów, wśród których miłośnicy twórczości Adama Bahdaja rozpoznają dobrze znanych bohaterów: Paragona, Perełkę, Mandżaro i Jolę. Któż jak nie oni wpadnie na trop bezczelnych złodzei.

Audiobook „Wakacje z duchami” to znakomita opowieść dla młodszych i starszych słuchaczy. Mimo upływu kilkudziesięciu lat od stworzenia tego tekstu i zgoła innych realiów, w jakich osadzone są wydarzenia, wciąż słucha się tej powieści z zapartym tchem. Pełna humoru historia w wersji audio została zaprezentowana przez Andrzeja Szopę.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wakacje z duchami" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.