Wakacje na walizkach. Szkocja (Okładka miękka)

Wakacje na walizkach. Szkocja

Wakacje na walizkach. Szkocja (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • wybierasz się do Szkocji
  • czeka cie daleka podróż
  • chcesz uzupełnić informacje o Szkocji

Kup na prezent
Szkocja to jeden z najbardziej malowniczych krajów na świecie. Kusi surowością tysięcy większych lub mniejszych wzniesień, setkami atlantyckich wysp, bezlikiem jezior, rzek i potoków oraz bogactwem przyrody. Stanowi unikat kulturowy o skomplikowanych dziejach, przesiąknięty tradycjami, słynący z whisky, smacznych potraw, gry na dudach i tartanu.

Zaskakuje złożonością powiązań przeszłego z teraźniejszym. Szkockich miast i miasteczek wciąż strzegą wyniosłe zamki, uliczki pokryte są kocimi łbami, ale wszędzie też widać niekonwencjonalne galerie sztuki, nowoczesne budowle oraz bezlik atrakcji dla zwiedzających. Na turystów czekają klasyczne objazdy zamków, romantyczne Hebrydy, górskie szlaki rowerowe bądź piesze wycieczki oraz wielkie namiętności Szkotów, czyli piłka nożna i rugby.

Jeśli lubisz życie na walizkach, spędź wakacje, podróżując po Szkocji.

Dowiedz się, co świat zawdzięcza Szkocji, ile odmian ma whisky i jak świętuje się urodziny Roberta Burnsa. Sprawdź, jak smakuje haggis z neeps i tatties oraz dlaczego Edynburg nosi miano Miasta Literatury. Wybierz się na koncert zespołu Capercaillie i wejdź na wygasły wulkan w centrum szkockiej stolicy.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wakacje na walizkach. Szkocja" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.