Wakacje na walizkach. Neapol i południowe Włochy (Okładka miękka)

Wakacje na walizkach. Neapol i południowe Włochy

Wakacje na walizkach. Neapol i południowe Włochy (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • planujesz wyjazd do Włoch
  • szukasz rzetelnej informacji
  • chcesz uzupełnić wiedzę

Południe Włoch to kraina sztuki, piękna i kultury. Znajdują się tu atrakcje turystyczne zaliczane do najwspanialszych w Europie. Zachwycają sielskie krajobrazy i położone na odludziu zabytkowe miasteczka, w których czas się zatrzymał. Można tu podziwiać wulkany, greckie świątynie Sycylii, pobielone wsie Apulii, piękne Capri, powabną Materę z kamiennymi kościołami i prehistorycznymi jaskiniami, Lecce – perłę architektury baroku – oraz plaże Szmaragdowego Wybrzeża.

Stolica południowych Włoch Neapol jest miastem pizzy, opery, gwarnych targowisk, śpiewających kelnerów i Sophii Loren. Słynie ze światowej klasy muzeów i zachwycającej architektury. To na południu Włoch powstał makaron, a także pizza, mozzarella, oliwa z oliwek czy sos pomidorowy. Ludzie są tu szczodrzy i gościnni, ale także dumni, namiętni i nieprzewidywalni.

Jeśli lubisz życie na walizkach, spędź wakacje, podróżując po południu Włoch. Odwiedź sklep z makaronami przy via Benedetto Croce i słynną Pizzerię Brandi w Neapolu. Wsłuchaj się w dźwięki mandoliny i liryczne teksty takich utworów jak 'O sole mio. Sprawdź, jaką rolą Sophia Loren podbiła serca Włochów i dowiedz się, jak poznać tradycyjnie robioną pizzę.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wakacje na walizkach. Neapol i południowe Włochy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.