Wakacje na walizkach. Maroko (Okładka miękka)

Wakacje na walizkach. Maroko

Wakacje na walizkach. Maroko (Okładka miękka)

Oferta specjalna -24%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • szukasz informacji o Maroko
  • lubisz podróże dalekie i bliskie
  • planujesz urlop

Kup na prezent
Maroko urzeka kosmopolityzmem Tangeru, Casablanki, Marrakeszu czy Rabatu, nowoczesnością Agadiru, a także zabytkowymi pałacami, starymi medynami i meczetami, kazbami południa i berberyjskimi wioskami. Są tu wysokogórskie pejzaże, rozległe pustynie, głębokie doliny rzeczne, bujne gaje palmowe i wąwozy. Wybrzeże omywają z jednej strony wody Morza Śródziemnego, a z drugiej otwartego Atlantyku. Wszystko to w połączeniu z wielokulturową społecznością tworzy urozmaicony kraj – muzułmański, a zarazem otwarty na świat nieislamski.

Można tu wejść na szczyt Jebel Toubkal, zmierzyć się z falami atlantyckiego przyboju, wędrować kanionami lub przesiadywać w kawiarniach na nadmorskiej promenadzie. Wyśmienita kuchnia nawiązuje do tradycji Berberów, Maurów i Arabów, oferując mieszaninę aromatów, konsystencji i kolorów. Królują tu szafran, kurkuma, imbir, kuskus, rozmaite odmiany chleba i herbata a la menthe.

Jeśli lubisz życie na walizkach, spędź wakacje, podróżując po Maroku.

Weź udział w aukcji dywanów, odwiedź hammam i zabaw się w garncarza. Dobij targu na marrakeszeńskim suku i pożegluj na desce w As-Sawirze. Zwiedź zabytkową feską medynę i place Casablanki. Wędruj tropem dzikich zwierząt w górach Atlas, spróbuj, jak smakuje kesra i atai.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wakacje na walizkach. Maroko" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.