Waiting for Godot (MP3)

Waiting for Godot
Adaptacja dramatu "Czekając na Godota" Samuela Becketta

Audiobook przeznaczony do nauki języka angielskiegoSztuka teatralna opracowana na potrzeby audiobooka. Teatr absurdu. Jesteśmy świadkami powtarzającej się codziennie sytuacji. Oto spotykają się ze sobą główni bohaterowie: Estragon i Vladimir - dwaj włóczędzy, którzy nie potrafią żyć bez siebie, chociaż wydaje się, że są kompletnie różni i nie ma między nimi możliwości porozumienia. Spędzają czas na oczekiwaniu. Wypatrują pojawienia się tytułowego Godota, który jednak nigdy nie nachodzi. Bohaterowie umilają sobie czas dyskusjami, które szczególnie upodobał sobie Vladimir lub snem i bezczynnością - to rzeczy, którym najchętniej oddaje się Estragon. Rozmowy między bohaterami wydają się pozbawione sensu..., ale tylko pozornie.

Undiscutably a mile stone in post-war theatre, Waiting for Godot has grealy influenced contemporary drama. Two tramps, Vladimir and Estragon, spend the whole play waiting in vain for the arrival of the mysterious Godot. Nothing happens. Only the arrival of Pozzo and Lucky breaks the endless wait for Godot.

Vladimir and Estragon's ignorance, fear and desperation represent Beckett's view of the human condition.

Obcując z opracowaniami wybitnych dzieł literackich w języku oryginału, poznajemy lepiej specyfikę języka, a zarazem uczymy się nowego słownictwa, osłuchujemy się z wymową. Nauka przez słuchanie jest niezwykle efektywna i ciekawa. Dla chętnych i ambitnych.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Waiting for Godot" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.