W przyćmionym świetle (MP3)

W przyćmionym świetle
Jedna ze znakomitych powieści Haliny Popławskiej w wersji audio. Autorka jak zwykle powraca do tematów historycznych, wskrzesza przeszłość i opowiada o niej w sposób niezwykle interesujący, osadzając przygody swoich bohaterów w dawnych czasach.

„W przyćmionym świetle” to powieść, która zaczyna się niewinnie, w trakcie spaceru w parku w Wilanowie. Student prawa spotyka tam nieznajomą, której udziela pomocy. Nawiązuje też znajomość z tajemniczym jegomościem, Aleksym Horstem. Z czasem okaże się jasne, że ta przyjaźń nie była przypadkowa, miała uchronić Damiana przez ogromnym niebezpieczeństwem.

Posłuchamy o podróżach w czasie, przygodach na przestrzeni dziejów oraz zagadkach, które pozornie wydają się nie do rozwiązania. Świat znany z podręczników i opowieści przodków miesza się tu z elementami fantastycznymi, co daje niezwykły efekt.

Audiobook pełen jest tajemniczego klimatu, który świetnie oddał lektor, Jacek Kiss.

W wersji audio polecamy również inne książki Haliny Popławskiej, która chętnie sięga po tematy związane z historią. Dostępne są między innymi: „Spadek w Piemoncie”, „Klawikord i róża”

oraz trylogia z przygodami Afry Tukanowiczówny.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"W przyćmionym świetle" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.