W ogrodzie bestii (ebook) (do pobrania)

W ogrodzie bestii (ebook)

W ogrodzie bestii (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz literaturę faktu
  • książka opisuje dwudziestolecie międzywojenne z perspektywy amerykańskiego ambasadora
  • dowiesz się jak Niemcy obrastały w faszyzm pod wodzą Hitlera

Kup na prezent

Rok 1933. Serce hitlerowskiego Berlina. Wielki, epicki spektakl życia i śmierci widziany oczyma amerykańskiej rodziny dyplomatów.

 

Amerykański ambasador William E. Dodd przyjeżdża do Niemiec z żoną, synem oraz pełną temperamentu córką Marthą. Początkowo Martha jest urzeczona licznymi przyjęciami i towarzyszącą im pompą, oczarowana przez przystojnych młodych mężczyzn, obywateli III Rzeszy, z ich zaraźliwym entuzjazmem dla uczynienia z Niemiec światowej potęgi. W miarę jak prześladowania Żydów przybierają na sile, a główni bohaterowie książki stają się ich naocznymi świadkami, ambasador Dodd zaczyna alarmować amerykański Departament Stanu. Ten jednak pozostaje obojętny…

 

W czasach gęstniejącego mroku, Doddowie przeżyją dni pełne ekscytacji, intryg i romansów – aby ostatecznie z przerażeniem ujrzeć kulminację przemocy i morderstw, demaskujących prawdziwy charakter Hitlera i jego bezwzględnych dążeń.

 

„Opierając się na listach i pamiętnikach z tamtego okresu, Larson – mistrz prawdziwych historii, które czyta się niczym najlepszą fikcję – stworzył naoczną relację ojca i córki, którzy otwierają oczy dopiero w chwili, gdy terror na dobre zaciska wokół nich swe szpony”.

People

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"W ogrodzie bestii (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.