W domu Madame Chic. Jak urządzić przytulne mieszkanie i celebrować codzienność? (ebook) (do pobrania)

W domu Madame Chic. Jak urządzić przytulne mieszkanie i celebrować codzienność? (ebook)

W domu Madame Chic. Jak urządzić przytulne mieszkanie i celebrować codzienność? (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Kup na prezent
Nowy stylowy poradnik autorki bestsellerowych Lekcji madame Chic.

Kiedy przyjechała do Paryża, Jennifer była zwykłą dziewczyną z Kalifornii, nie mającą pojęcia, czym jest styl i elegancja. Tego wszystkiego oraz sztuki życia à la française nauczyła ją dopiero madame Chic.

Minęły lata, Jennifer wróciła do USA, wyszła za mąż i założyła rodzinę. Wychowując dwie córeczki i prowadząc dom, wpadła w monotonię prania, prasowania, zmywania i sprzątania. Wtedy zaczęła przypominać sobie paryskie mieszkanie swojej mentorki, w którym stół na śniadanie pięknie nakrywano już poprzedniego wieczoru, a muzyka tworzyła subtelne tło rodzinnych spotkań i rytuałów. Takiego życia zapragnęła Jennifer i w ślad za tym postanowiła wypełniać swoje codzienne obowiązki jak madame Chic – uważnie i cierpliwie. Okazało się, że codzienna rutyna może stać się źródłem przyjemności.

Ten napisany z ujmującym wdziękiem oraz poczuciem humoru poradnik pełen jest pomysłów, przepisów i wskazówek, które pomogą Wam zmienić irytujący dzień w miłe przeżycie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"W domu Madame Chic. Jak urządzić przytulne mieszkanie i celebrować codzienność? (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.