W aeroplanie (MP3)

W aeroplanie

W aeroplanie (MP3)

Dowcipna rymowanka opowiadająca historię pewnej podróży sympatycznej kurki i nie mniej sympatycznej babci. Zaskakujące zakończenie, które rozbawia do łez.

Jeśli lubicie wesołe wierszyki i podróże, to z pewnością przypadnie Wam do gustu nagranie jednej z najwspanialszych rymowanek Juliana Tuwima.

„W aeroplanie” to zabawna historia wyprawy pewnej kurki i sympatycznej staruszki, która zachwyca dzieci rytmem, humorem i akcją. Rozbawi również dorosłych, którzy z pewnością pamiętają ten wiersz z czasów własnego dzieciństwa.

Wydawnictwo Promatek zadbało o to, aby ten i inne znane utwory Juliana Tuwima ukazały się w znakomitej interpretacji Antoniego Rota i razem stworzyły fantastyczną kolekcję, spośród której każdy będzie mógł wybrać ukochane rymowanki sprzed lat. „W aeroplanie” to jedna z nich, ale miłośnikom klasyka polecamy również „Lokomotywę”, „Tańcowały dwa Michały”, „Bambo” i „O Grzesiu kłamczuchu”. A jeśli przy czytaniu „Ptasiego radia” macie problem, żeby poprawnie odtworzyć śpiewy i ptasie trele, również możecie liczyć na profesjonalną pomoc Promatka.

Zachęcamy do wysłuchania i ułożenia własnej kolekcji ulubionych wierszy Juliana Tuwima. To gwarancja znakomitej zabawy dla młodszych i miłej, sentymentalnej podróży dla starszych słuchaczy.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"W aeroplanie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.