Viga 59517vg Puzzle - Jak Rośnie Motylek

Viga 59517vg Puzzle - Jak Rośnie Motylek

Viga 59517vg Puzzle - Jak Rośnie Motylek

Oferta specjalna -85%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to świetna zabawka dla najmłodszych
  • to wspaniały pomysł na prezent
  • Puzzle
  • Viga
Kolorowe puzzle od firmy Viga z serii JAK ROŚNIE… Tym razem główną rolę gra piękny i barwny motylek, który zabierze nas w podróż przez swoje dorastanie.

Nasz motylek jest malutki… wykluwa się z jajeczka. Staje się małą gąsienicą, którą wiosną możemy spotkać na każdym spacerze w parku. Następnie nasza niepozorna gąsienica przeobraża się w poczwarkę, by potem pokazać swe piękno w postaci barwnego motylka. Układanka dodatkowo pozwoli dziecku zapoznać się z kolorami, pomoże ćwiczyć koncentrację, rozwinie kreatywność, logiczne myślenie poprzez połączenie zabawy z nauką. Każdy etap układanki skrywa inną przygodę wzrostu Motylka, zachęci do poznawania świata. Podnieś do góry i sprawdź, jaka czeka na Ciebie niespodzianka.

Elementy układanki są idealne dla małych rączek, dzięki czemu nauka nigdy się nie znudzi. Takie ćwiczenia to doskonałe przygotowanie do przyszłej edukacji przedszkolnej, jak i wspólna zabawa z dzieckiem.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze drewniane zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Wymiar produktu:
dł: 180mm x wys: 13mm x szer: 180mm
Wymiary opakowania:
dł: 240mm x wys: 30mm x szer: 250mm

  • Puzzle
  • Viga

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Viga 59517vg Puzzle - Jak Rośnie Motylek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.