Viga 59516vg Puzzle- Jak Rośnie Żabka

Viga 59516vg Puzzle- Jak Rośnie Żabka

Viga 59516vg Puzzle- Jak Rośnie Żabka

Oferta specjalna -85%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to świetna zabawka dla najmłodszych
  • to wspaniały pomysł na prezent
  • Puzzle
  • Viga
Firma Viga prezentuje kolejną zabawkę z serii JAK ROŚNIE…. Tym razem poznajemy żabkę - jak skrzek przeistacza się w żabkę…. Puzzle czterowarstwowe przybliżą dziecku fazy rozwoju żabki – przedstawione w prostej formie zabawki.

Historyjka obrazkowa ukazuje jak z małych „piłeczek” wyrasta kijanka- która z pewnością zaintryguje dziecko, następnie nasza kijanka zmienia się w żabkę… traci ogonek, zyskuje nóżki, dzięki którym może skakać po łące, a także pływać w stawie. Podróż przez ewolucję to niesamowita przygoda dla dziecka. Pomaga rozwijać logiczne myślenie poprzez połączenie zabawy z nauką. Każdy etap układania skrywa inną fazę wzrostu ŻABKI. Sprawdź, jak szybko Twoje dziecko odkryje przed Tobą swoje możliwości twórcze- samo opowie historyjkę o dorastaniu żabki.

Elementy układanki są idealne dla małych rączek, dzięki czemu nauka nigdy się nie znudzi. Takie ćwiczenia to zarówno doskonałe przygotowanie do przyszłej edukacji przedszkolnej, jak i wspólna zabawa z dzieckiem.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze drewniane zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Wymiar produktu:
dł: 180mm x wys: 13mm x szer: 180mm Wymiary opakowania: dł: 240mm x wys: 30mm x szer: 250mm
  • Puzzle
  • Viga

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Viga 59516vg Puzzle- Jak Rośnie Żabka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.