Viga 51270 Puzzle Cztery Pory Roku-Lato

Viga 51270 Puzzle Cztery Pory Roku-Lato

Viga 51270 Puzzle Cztery Pory Roku-Lato

Oferta specjalna -10%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to świetna zabawka
  • to wspaniały pomysł na prezent
  • Puzzle
  • Viga
Już od najmłodszych lat dziecka należy zadbać o jego rozwój. Od drugiego roku życia kształtują się podstawowe procesy myślowe, a ich prawidłowy rozwój w tym czasie jest gwarancją późniejszych sukcesów w dorosłym życiu. Jedną z form łączenia zabawy z nauką jest układanie puzzli. Badania naukowe potwierdzają, iż dzieci, które bawią się w układanie puzzli, mają później lepsze zdolności przestrzenne.

Puzzle z Serii cztery Pory Roku od firmy Viga, przedstawiają wszystkie pory roku. Wiosna – piękna i radosna – na którą czekamy z utęsknieniem. Lato – czas wakacji, wypoczynku, zabawy. Jesień – Barwna i kolorowa. Zima – kojarząca się z bałwankiem, sankami… Dziecko z radością będzie układać puzzle – które przybliżą mu zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie. A także różne sposoby spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Każdy zestaw zawiera 24 elementy -puzzle plus podkładka, na której jest kopia obrazka – który ułatwi układanie mniejszym dzieciom. Puzzle ponadto pomogą w nauce logicznego myślenia, poprawią pamięć, pobudzą wyobraźnię a także wzbogacą słownictwo, poprawią koordynację ręka-oko.

Puzzle cztery pory roku to idealna propozycja nie tylko dla maluszków… To doskonałe narzędzie które sprawdzi się także w terapii zajęciowej, podczas zajęć logopedycznych. Wartości, jakie niesie za sobą układanie puzzli są nieocenione. Puzzle drewniane firmy Viga to zabawka trwała, przyjazna naturze, kolorowa a zarazem bezpieczna – wykonana z najwyższej jakości drewna – pokryta bezpiecznymi farbami, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom.

Rozmiar: 300x225x10mm
  • Puzzle
  • Viga

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Viga 51270 Puzzle Cztery Pory Roku-Lato" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.