Viga 50113 Puzzle - Jak Rośnie Kogucik

Viga 50113 Puzzle - Jak Rośnie Kogucik

Viga 50113 Puzzle - Jak Rośnie Kogucik

Oferta specjalna -69%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to puzzle dla najmłodszych dzieci
  • to wspaniały pomysł na prezent
  • Puzzle
  • Viga
Firma Viga prezentuje nowość – Jak rośnie kogucik? Puzzle czterowarstwowe które przedstawiają kolejne stadia rozwoju od jajka do kogucika. Nasuwa się tu odwieczne pytanie…. Co było pierwsze jajko czy kura?

Puzzle przedstawiają następujące stadia rozwoju – pierwszy etap jajko – Każde dziecko z pewnością wie, czym ono jest- lecz może nie do końca zdaje sobie sprawę, jaka moc drzemie w tak niepozornym jajku. Drugie stadium- z jajka wykluwa się kurczaczek. Etap trzeci- kurczaczek rośnie- staje się młodym kogutem – który już zaczyna co rano budzić całe gospodarstwo swoim głośnym KUKURYKU!. Ostatnia warstwa puzzli to dorosły kogut – piękny, kolorowy budzący podziw na podwórku… Pokażmy dziecku jakim cudem jest życie.

Puzzle z pewnością pozwolą w prosty sposób wytłumaczyć, na czym polega rozwój, a także wzbudzą chęć do poznawania świata. Zachęcając dziecko do opowiadania historyjek – jak z jajka powstaje kogut, zabawka pobudzi młodego odkrywcę do wypowiedzi – dziecko samo stworzy własną historię opowiadającą przygody jajka na wsi… Nasze puzzle pomogą rozwijać motorykę, logiczne myślenie, kreatywność poprzez różnorodną możliwość zastosowania… ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dzieci posiadają bogatą wyobraźnię, pozwólmy im ją rozbudzić. Dziecko odkrywając kolejne etapy wzrostu i zmian, jakie zachodzą w otaczającym go świecie, zapragnie poznawać je dalej. Elementy układanki są idealne dla małych rączek, dzięki czemu nauka nigdy się nie znudzi. Takie ćwiczenia to zarówno doskonałe przygotowanie do przyszłej edukacji przedszkolnej, jak i sposób na wspólną zabawę z dzieckiem.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze drewniane zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Z tej serii posiadamy także – „Jak rośnie motylek” i „Jak rośnie żabka”.

Wymiar produktu:
dł: 180mm x wys: 13mm x szer: 180mm
Wymiary opakowania:
dł: 240mm x wys: 30mm x szer: 250mm

  • Puzzle
  • Viga

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Viga 50113 Puzzle - Jak Rośnie Kogucik" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.