VERSIONS (CD)

VERSIONS
 • 24 listopada 2014 roku nakładem Nowe Nagrania ukazał się efekt rocznej pracy obu producentów. Na płycie pojawili się goście: Eldo, Jotuze, Hades, Małpa, O.S.T.R., oraz Misia Furtak.

  Dokładnie 6 listopada do sprzedaży trafi album „Versions”. To instrumentalna edycja ich zeszłorocznego wydawnictwa. Intensywnie domagali się jej słuchacze, recenzenci, ale przede wszystkim fani na licznych koncertach. HV/Noon na żywo gościł na wszystkich największych festiwalach muzyki elektronicznej, zagrał również koncerty klubowe w całej Polsce.

  Noon ma na koncie przynajmniej kilka płyt, które zasłużyły na miano klasycznych. Słynący z nieszablonowego podejścia do muzyki rozpoczął karierę jako producent muzyczny, tworząc sukces takich artystów jak Grammatik – „Światła miasta” (2000) oraz Pezet „Muzyka klasyczna” (2002), „Muzyka poważna” (2004). Noon to również albumy instrumentalne jak kultowe „Gry Studyjne” (2003) czy debiutanckie „Bleak Output” (2000).

  Hatti Vatti (HV) to wszechstronny producent, ceniony przede wszystkim za tegoroczny album „Worship Nothing” przez wielu uznawany za najlepszą polska płytę elektroniczną roku 2014, ale również za doceniony przez krytyków zeszłoroczny mini-album „Algebra”. Jego przeszłość muzyczna to również bogata dyskografia winylowa z powodzeniem funkcjonująca na rynku europejskim.
 • 1. 1%
  2. Wilk
  3. Europa Centralna
  4. Mono
  5. Heimat
  6. Nadważkość
  7. Jakbym Nie Miał Celu
  8. Dysk
  9. 99
  10. Haffner
  11. Kik

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"VERSIONS" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.