Vanity Fair (MP3)

Vanity Fair
Vanity Fair. Targowisko próżności - powieść Williama Makepeace Thackeraya

Audiobook przeznaczony do nauki języka angielskiego

Panorama angielskiego społeczeństwa przełomu XVIII i XIX wieku. Targowiskiem próżności są arystokratyczne i mieszczańskie rody, które przywiązują się do tytułów i dóbr materialnych, nie ceniąc rzeczywistych wartości. Społeczeństwo nadal jest podzielone na klasy; podziały wyznaczają pieniądze oraz urodzenie. Pozycję w społeczeństwie dostaje się w spadku po rodzicach lub w prezencie ślubnym od mężów. Śledzimy losy Becky i jej awansu, jednocześnie przypatrując się losom dobrze urodzonej Amelii, która jest zakochana w młodym George'u, nowo bogackim o ogromnych ambicjach. George to męski odpowiednik Becky, tyle że ma już pieniądze i chce zdobyć tylko tytuł.Jak potoczą się losy tej trójki?

Amelia Sedley and Becky Sharp are two friends. Amelia comes from a wealthy family but her father is made bankrupt. She marries George Osborne, a vain and shallow young man who does not really love her. Becky Sharp, on the other hand, comes from a penniless family, and is determined to use her beauty and charm to find a good position in life.

Ucząc się języka poprzez słuchanie adaptacji wybitnych dzieł literackich, nie tylko pogłębiamy umiejętności językowe, ale też wzbogacamy swoją wiedzę o literaturze. Nauka z audiobookiem jest interesująca i niebanalna. Nie ma wypełniania nudnych ćwiczeń, ani testów, powtarzania regułek. Słuchamy literackiego języka, najpiękniejszych zwrotów i wyrażeń.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Vanity Fair" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.