Van Halen (CD)

Van Halen

Van Halen (CD)

Van Halen

Van Halen

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jest to reedycja debiutanckiego albumu z 1978 roku!
 • ta płyta to nie lada gratka dla fanów Van Halena
 • jest to idealny prezent dla każdego fana ciężkich, gitarowych brzmień

 • Wiosna 2015 jest bardzo radosna dla fanów legendy melodyjnego hard rocka, amerykańskiej grupy Van Halen. Nie dość że premierę ma koncertowy album, pierwszy tego typu z Davidem Lee Rothem w roli wokalisty, to do sprzedaży trafiły na nowo zmasterowane klasyczne płyty formacji!

  Zacznijmy od tego, co świeże. A świeży będzie koncertowy album "Tokyo Dome Live In Concert", jak wskazuje tytuł, nagrany w Japonii, w hali Tokyo Dome, w trakcie promocji ostatniej studyjnej płyty zespołu braci Van Halenów, "A Different Kind Of Truth" (drugie miejsce na liście "Billboardu"). To pierwszy oficjalny album live zarejestrowany przez grupę z Davidem Lee Rothem. Koncert odbył się w stolicy Japonii 21 czerwca 2013 roku. Van Halen porywająco wykonali 23 piosenki, wśród nich takie klasyki jak "Unchained", "Runnin' With The Devil", "Panama", "Ain't Talkin''Bout Love", "Jump". Nie zabrakło oczywiście legendarnego sola Eddie'ego Van Halena, "Eruption".

  Przygotowano wersje na dwóch CD, czterech 180-gramowych winylach. David Lee Roth, Eddie Van Halen, Alex Van Halen i Wolfgang Van Halen zatrudnili do zmiksowania materiału laureata Grammy Boba Clearmountaina (The Rolling Stones, Bruce Springsteen), a do masteringu Chrisa Bellmana.

  Także wiosną do sprzedaży ponownie trafiły płyt Van Halen w wersjach zremasterowanych z oryginalnych analogowych taśm! Do kupienia ponownie są : genialny debiutancki album "Van Halen" z 1978 roku (na nim takie cuda jak "Runnin' With The Devil", "Ain't Talkin' 'Bout Love", cover The Kinks "You Really Got Me", "Eruption") oraz o sześć lat młodszy "1984" ("Jump", "Panama", "Hot For Teacher"). Każdy z nich sprzedał się tylko w USA w ponad 10 mln egzemplarzy, uzyskując status diamentowy. Za brzmienie nowych wersji odpowiada wspomniany Chris Bellman, który pracował w Bernie Grundman Studios, w Hollywood oraz zajmował się masteringiem oryginalnych albumów. W dalszej części 2015 roku ukażą się zremasterowane wersje "Diver Down", "Women And Children First", "Van Halen II" oraz "Fair Warning".
 • 1. Runnin' With The Devil    
  2. Eruption    
  3. You Really Got Me    
  4. Ain't Talkin' 'Bout Love    
  5. I'm The One    
  6. Jamie's Cryin'    
  7. Atomic Punk    
  8. Feel Your Love Tonight    
  9. Little Dreamer    
  10. Ice Cream Man    
  11. On Fire

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Van Halen" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.