Uśpiony szpieg. Mroczna Moskwa (Okładka miękka)

Uśpiony szpieg. Mroczna Moskwa

Uśpiony szpieg. Mroczna Moskwa (Okładka miękka)

Oferta specjalna -48%
Kup na prezent
Kontynuacja powieści Maestro z Sankt Petersburga i Handlarz z Omska.
Doskonałe zwieńczenie trylogii!


Trylogia „Mroczna Moskwa” – wstrząsający obraz Rosji za rządów Putina.

Niewyobrażalne bogactwo, skrajna bieda i ludzie, którzy nie cofną się przed niczym w pogoni za władzą i pieniędzmi.

„Naprawdę dobry thriller szpiegowski; nie musisz być nawet fanem tego gatunku, by wciągnąć się już od pierwszej strony. Bohaterowie są niemal jak żywi, fabuła zaś niesamowicie bliska problemom współczesnego świata”.
Expressen

„Autorzy osiągnęli mistrzostwo w przerażaniu swoich czytelników”.
Aftonbladet

„Szpiedzy, truciciele i politycy najwyższego szczebla w historii, która przerażająco zbliża się do obecnej sytuacji na świecie”.
Dagens Nyheter

Sztokholm 2014
Polityczne relacje Szwecji z Rosją są niemal równie lodowate jak wyjątkowo mroźna zima, która trzyma ją w okowach. Tom Blixen po wielu latach spędzonych w Moskwie wrócił do Sztokholmu i zaczął pracę w firmie energetycznej Swekraft. Po tajemniczym spotkaniu z wysoko postawionym urzędnikiem rosyjskim umiera wskutek otrucia szef Toma, prezes spółki.

Splot wydarzeń zapoczątkowany tą skrytobójczą zbrodnią szybko przeradza się jednak w coś znacznie groźniejszego, kiedy jedna z największych szwedzkich elektrowni atomowych pada ofiarą bezwzględnego sabotażu. Chcąc zapobiec międzynarodowemu konfliktowi i nie dopuścić do potencjalnej katastrofy jądrowej, Tom Blixen i inspektor Sonny Hellkvist podejmują pościg za sprawcą.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Uśpiony szpieg. Mroczna Moskwa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.