Urwis na pidżama party (MP3)

Urwis na pidżama party
Jak świętować urodziny, to tylko z rodziną i przyjaciółmi. Ela Tomczyk też jest tego zdania i dlatego zaplanowała przyjęcie urodzinowe, na którym, naturalnie, musi być też Urwis – uroczy, choć psotny piesek państwa Tomczyków. Mamusia obawia się jednak, że z tego pomysłu mogą wyniknąć kłopoty, bo Urwis bywa nieobliczalny i mógłby popsuć zabawę dzieciom. Tylko… co to za przyjęcie urodzinowe, na którym ma zabraknąć najlepszego przyjaciela jubilatki?

Posłuchajcie, co wymyśli dzielna Ela i czy Urwis będzie mógł pojawić się na przyjęciu. Audiobook to godzina przedniej zabawy z dobrze znanymi już dzieciom i rodzicom bohaterami, których Holly Webb opisała wcześniej w dwóch częściach cyklu „Mój niesforny szczeniak”.

Piesek podrósł już nieco, ale nadal w głowie mu figle i psoty, które rozbawią wszystkich bez wyjątku. Nagranie ukazało się – jak poprzednie części - w znakomitej interpretacji Marty Grzywacz.

A dla tych słuchaczy, którym ciągle mało przygód Eli i Urwisa, mamy świetne informacje: dostępny jest również audiobook z dalszymi losami bohaterów „Zabawy z urwisem”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Urwis na pidżama party" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.