Upiór Południa. Tom 4 Czas mgieł (MP3)

Upiór Południa. Tom 4 Czas mgieł
„Czas mgieł” - ostatnia odsłona cyklu Mai Lidii Kossakowskiej. Cztery mikropowieści ukazujące się pod wspólnym tytułem „Upiór Południa”. Od teraz wszystkie tytuły w serii dostępne są także w wersji audio.

Wstrząsająca opowieść o wojnie, i bliznach, które nie goją się nigdy. Ale w „Czasie mgły” pojawia się jeszcze jeden bolesny temat – amnezja. Czy łatwiej jest żyć bez przeszłości? Czy brak pamięci może powodować bóle fantomowe? Te i inne pytania Kossakowska stawia przed słuchaczami, w sugestywny sposób opowiadając historie swoich bohaterów.

, Amnezja. Wspomnieniom wstęp wzbroniony!

Milkną działa. Demony wojny, opite krwią jak bąki, wpełzają w swoje leża. Ale Ci, którzy przetrwali, nie zaznają wybawienia.

Rozdarte wybuchami ciała, śmiertelne krzyki wrogów, pomordowani koledzy. Chcą wrócić! Wyłamać zamknięte amnezją furtki wspomnień. A może ty także już nie żyjesz?

Nadchodzi mgła, a z nią upiory przeszłości. Czasami lepiej nie pamiętać.

Ostatnia z czterech opowieści cyklu "Upiór Południa", zapisków znad krawędzi świata związanych wspólnymi motywami upału i demonów. Na upiorną kolekcję składają się: "Upiór Południa. Czerń", "Upiór Południa. Pamięć Umarłych", "Upiór Południa. Burzowe Kocię", "Upiór Południa. Czas mgieł". Wszystkie cztery tytuły wydano w znakomitej interpretacji Andrzeja Hausnera.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Upiór Południa. Tom 4 Czas mgieł" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.