Upiór południa. Tom 3 Burzowe kocię (MP3)

Upiór południa. Tom 3 Burzowe kocię
„Upiór południa. Burzowe Kocię” i znowu upał, żar, krawędź świata rzeczywistego i tego nie całkiem realnego, ale potrafiącego płatać figle ludzkiemu umysłowi. To opowieść o wojnie i jej demonach, o zmaganiu się z traumą wspomnień i misji, która nie kończy się w miejscu konfliktu, ale którą trzeba odbyć, gdy ucichną już wystrzały. Przejmująca, na poły fantastyczna, po części również psychologiczna historia o cienkich granicach między życiem i śmiercią, dobrem i złem, prawda i kłamstwem.

Miłośnikom audiobooków trzymających w napięciu, a jednocześnie skłaniających do refleksji na tematy egzystencjalne serdecznie polecamy nagranie „Burzowe kocię”. To znakomite połączenie literatury o siłach nadprzyrodzonych ze współczesną prozą obyczajową.

W wersji audio książkę zinterpretował Andrzej Hausner.

Opiekun Ogrodu, by posiąść wiedzę świata wystrugał oczy z pnia uschniętego Drzewa Życia i zastąpił nimi własne. Prawda go oślepiła. Wie wszystko, ale niczego nie pojmuje. Zapomniał, że Przestrzeń ma duszę...

Nie wytrzymasz... Umysł zniewolony kieratem przesłuchań, tortur i obezwładniającej świadomości klęski chce uciec. Umrzesz... Może już umarłeś. A może to tylko majaki dogorywającego komandosa? Odlot po lekach? Gdzie jesteś?

INTUBACJA! ADRENALINA! DEFIBRYLATOR! STRZAŁ! JESZCZE RAZ!! JESZCZE!!! TRACIMY GO!!!!

Trzecia z czterech opowieści cyklu „Upiór Południa”, zapisków znad krawędzi świata związanych wspólnymi motywami upału i demonów. Na upiorną kolekcję składają się: „Upiór Południa. Czerń”, „Upiór południa. Pamięć Umarłych”, „Upiór południa. Burzowe Kocię”, „Upiór południa. Czas mgieł".

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Upiór południa. Tom 3 Burzowe kocię" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.