Upiór Południa. Tom 2 Pamięć umarłych (MP3)

Upiór Południa. Tom 2 Pamięć umarłych
Druga odsłona cyklu „Upiór Południa”. Tym razem Maja Lidia Kossakowska zabiera słuchaczy na Dziki Zachód.

Nie zawiodą się ci, którzy liczą na emocje, przygody i znakomicie wkomponowane w opowieść elementy fantastyczne. To wyprawa, którą będziemy pamiętać długo. Tempo, temperatura i wachlarz emocji będą towarzyszyć wszystkim, którzy wsiądą do tego wehikułu i zdecydują się odbyć podróż godną najlepszych westernów.

Audiobook oddaje klimat dalekich krain, głównie dzięki barwnym, znakomicie opisanym postaciom. Spotka,my tu szeryfa i bandytów, poznamy ich historie i osobiste motywacje. Świat opisany przez Kossakowską jest kompletny, dopracowany, niezwykle plastyczny, dzięki czemu można niemal poczuć zagrożenie i proch dopiero odpalonej broni. Nade wszystko jednak jest to opowieść o honorze i zemście, czyli o tym, z czym Dziki Zachód kojarzy się miłośnikom literatury i filmu. Nie zabraknie też sił nadprzyrodzonych,. Z czego słynie twórczość autorki.

Polecamy zarówno „Pamięć umarłych”, jak i pozostałe trzy opowieści wydane jako audiobooki w cyklu „Upiór Południa”. Wszystkie brawurowo zinterpretował Andrzej Hausner.

MORDERSTWO

Pragnęli wejść w posiadanie. Zlecili morderstwo. Potem uznali, że bezpieczniej będzie sprzątnąć także zabójcę.

ŻAR

Żar leje się z nieba. Ogień spopiela ludzkie wnętrza, trawione strachem i pragnieniami. Znikąd ukojenia.

GORĄCZKA

Spiekota. Gorączka. Dławiący zapach więdnących kwiatów i ludzkiej śmierci. Piekielny gorąc…

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Upiór Południa. Tom 2 Pamięć umarłych" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.