Upiór Południa. Tom 1 Czerń (MP3)

Upiór Południa. Tom 1 Czerń


„Upiór Południa” to cykl jednej z najbardziej uznanych autorek gatunku. Maja Lidia Kossakowska zabiera czytelników i słuchaczy do Afryki. Nagranie łączy wierzenia z tego prastarego kontynentu, nowoczesną wojskową technikę i nieprzewidywalnych bohaterów. Opowieść Kossakowskiej wciągnie nie tylko miłośników fantastyki, spodoba się z pewnością również tym, którzy cenią w literaturze tajemnicę, sensację i stąpanie po granicy snu i jawy.

Tom pierwszy serii, zatytułowany „Czerń” to historia korespondentów wojennych, w szczególności jednego, Jacka wilczyńskiego, który cudem uchodzi z życiem, gdy na grupę dziennikarzy przeprowadzony jest zamach. Usłyszymy o powrocie, leczeniu, spokojnym życiu „jak gdyby nigdy nic”. Ale czy możliwe jest jeszcze takie życie, gdy wiadomo na pewno, ze Afryka wciąż płonie i czeka na zrelacjonowanie tego reszcie świata?

Wspaniała powieść w wersji audio dla miłośników Czarnego Lądu.

Polecamy wszystkie części serii, które ukazały się jako audiobooki. W sumie dostępne są cztery odsłony w interpretacji Andrzeja Hausnera.

Malaria szepcze do mnie czule, lód w mojej głowie zaraz rozsadzi mózg, czuję jak tyka niewidzialny zegar uzbrojonej bomby. Krwi!!! Korespondenci wojenni - akolici obłąkanego, żądnego krwi boga, zwanego opinią publiczną. Jego kaprys rzuca ich poza śmierć, czas i zaświaty. Wprost do prywatnej piwnicy Pana Boga, by odkryć krainę Pana Kałasznikowa. Ale i on jest tu tylko sługą.

Afryka to prastary kontynent. Duchy, przodkowie, demony, orisza. Wszyscy tu są. I skądś muszą czerpać energię, by żyć.

To jeszcze szaleństwo, czy już opętanie?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Upiór Południa. Tom 1 Czerń" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.