Upadły Anioł (Okładka miękka)

Upadły Anioł

Upadły Anioł (Okładka miękka)

Oferta specjalna -7%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • pasjonujesz się kryminałami
  • to mrożąca krew w żyłach opowieść, którą będziesz długo pamiętał
  • wartka akcja i zaskakujący motyw morderstwa sprawiają, że nie można się oderwać od książki

W powiewach wiosennego wiatru na Gotlandii, Visby świętuje uroczystość inauguracji nowo wybudowanej hali kongresowej, na którą przybywa około pięciuset zaproszonych gości. Aranżer tego wielkiego przyjęcia, Viktor Algard, nie przypuszcza, że jest to ostatnie przyjęcie, jakie organizuje w swoim życiu.

Następnego dnia ktoś odnajduje jego zwłoki w budynku hali. Komisarz Knutas próbuje odnaleźć motyw tej zbrodni. Jego podejrzenia dotyczą zarówno groźnego pobicia przypadkowego nastolatka, nieznanego hodowcy owiec, tajemniczej kochanki zamordowanego, jak i jego niegdysiejszego biznesowego konkurenta.

Prowadzone dochodzenie stawia komisarza jako ojca nastolatka i szefa policji przed sporym dylematem. Dziennikarz telewizyjny Johan Berg próbuje działać na własną rękę. Jego niedawno poślubiona żona, Emma Winarve, staje się przypadkowym świadkiem kryminalnych wydarzeń i wpada w tarapaty, ryzykując życie.

"Upadły Anioł" to mrożący krew w żyłach psychologiczny thriller, obraz dewastacji ludzkiej psychiki, do jakiej może prowadzić toksyczne rodzicielstwo.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Upadły Anioł" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.