Uniwersum Metro 2033. Ciemne tunele (Okładka miękka)

Uniwersum Metro 2033. Ciemne tunele

Uniwersum Metro 2033. Ciemne tunele (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • odkryjesz tajemnice, które skrywa postapokaliptyczny świat metra
  • książkę napisał ceniony autor, Antonow Siergiej
  • poznasz dalszy ciąg serii

Kup na prezent
… stworzyć nową rasę, która będzie odporna na promieniowanie. Jej przedstawiciele bez drżenia w kolanach wyjdą na powierzchnię i zdołają zbudować nowy świat. Stworzą przyszłość nie dla tunelowych szczurów, lecz dla odrodzonej ludzkości. Ludzie znów zobaczą gwiazdy, o których z taką przejmującą nostalgią opowiadają starzy mieszkańcy metra.

Najbardziej nieprawdopodobna i nieprzewidywalna książka Uniwersum Metra 2033. Jej bohater, młody anarchista żołnierz z moskiewskiej stacji Wojkowska nie uznaje żadnej władzy – jego ideałem jest wolność. Cóż, kiedy w metrze brak miejsca dla takich jak on. Na jednej ze stacji dobiegają końca eksperymenty nad stworzeniem idealnej broni. Jeśli zostaną uwieńczone sukcesem, metro wpadnie w ręce autorytarnego ugrupowania i o wolności będzie można zapomnieć. Ktoś musi ich powstrzymać…

Siergiej Antonow zabiera nas do prawdziwego Metra 2033 – tajemniczego, pełnego niespodzianek i niebezpieczeństw; przenikniętego duchem beznadziei. Atutem powieści jest główny bohater, który chce naprawić świat, tak jak wszyscy my wszyscy kiedyś marzyliśmy. Czy będzie światełko na końcu Ciemnych tuneli?.
Dmitry Glukhovsky

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Uniwersum Metro 2033. Ciemne tunele" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.