Underworld Ascendant (PC) DIGITAL

Underworld Ascendant (PC) DIGITAL

Underworld Ascendant (PC) DIGITAL

 • PC
 • angielska
 • 15-11-2018
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • MUVE.PL

Od twórczych umysłów zza uznanej serii Ultima Underworld®, System Shock oraz Thief w Underworld Ascendant®, Paul Neurath i Warren Spector wraz z OtherSide Entertainment rzucają wyzwanie kreatywnemu myśleniu w interaktywnym środowisku piaskownicy.

 

Zostajesz wezwany przez tajemniczą postać do Stygian Abyss, niebezpiecznego i ciągle ewoluującego świata lochów, zagrożonego zbliżającą się bestię Tyfona. Aby uratować ten świat i swój - musisz pokonać złożone wyzwania, odkryć utracone sekrety i zyskać przychylność u frakcji, aby zmaksymalizować swoją wiedzę i siłę. Wykorzystaj swoje środowisko, aby zwiększyć szanse na swoją korzyść. Opracuj idealny plan pokonania wyzwań, przed którymi stoisz lub w których się zanurzasz.

 

Każda decyzja ma wielką szansę i poważne konsekwencje. To, co pozostawicie, zostanie wyryte w życiu innych. Zakładając, że przeżyjesz…

 

 

KLUCZOWE CECHY:

GŁĘBOKO IMERSYJNY ŚWIAT

Wejdź do w pełni zrealizowanej krainy lochów, od wioski Marcaul do Krypty Nyx i siedmiu innych dużych poziomów do eksploracji, z których każdy składa się z labiryntowego zestawu pokoi, przejść, korytarzy i ruin łączących ogromne kompleksy jaskiń. Wejdź w interakcję z przydatnymi pułapkami opartymi na fizyce i florze. Spotkaj fantastyczne stwory, takie jak Jaszczurki, oportunistyczni Wygnańcy i przerażające Kaleki Umysłu - wszystkie z unikalnymi zdolnościami, które można wykorzystać na swoją korzyść.

 

 

TWÓJ WŁASNY BOHATER

Dostosuj swój zestaw umiejętności, łącząc ponad 75 umiejętności z trzech różnych archetypów (Walka, Ukrycie, Magia), które możesz łączyć ze sobą, aby stworzyć unikalnego bohatera, który jest naprawdę twój. Wykonaj ponad sto różnych rodzajów zaklęć za pomocą runicznego systemu tworzenia zaklęć. Gra stanowi wyzwanie, rozwiązanie należy do Ciebie.

 

STAŁO EWOLUUJĄCY ŚWIAT

Zaangażuj się w epicką fabułę, gdy rywalizujące ze sobą frakcje walczą o dominację w zmaganiach, które dzieją się w królestwie. Podejmowane przez ciebie decyzje mają wpływ na wydarzenia i otaczający Cię świat. Unikalne wyzwania, dynamiczne odradzanie się wroga, zmienne konstrukcje Wyrzuconych i poniżający stan świata, który zmienia populację wroga, zapewniają dynamiczny świat do grania na wiele różnych sposobów.

AWARYJNE PYTANIA

Wybierz się z ponad 70 zadaniami i licznymi misjami pobocznymi, które nagradzają Cię za unikanie wykrycia, nieuzbrojenie i więcej, zapewniając wiele możliwości odkrywania, odtwarzania i testowania nieograniczonych strategii i stylów gry.

 

UNIKALNY SYSTEM NAGRÓD

Zdobywaj nagrody i odblokowuj umiejętności dzięki pomysłowej grze i pomysłowej wydajności. Rozwiązuj wyzwania w unikalny sposób i zmuszaj się do eksperymentowania.

 • PC
 • angielska
 • 15-11-2018
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • MUVE.PL

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Underworld Ascendant (PC) DIGITAL" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.