Under The Pink (CD)

Under The Pink

Under The Pink (CD)

Tori Amos

Tori Amos

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jest to reedycja drugiej płyty Tori Amos w wyjątkowym wydaniu
 • to prawdziwa gratka dla fanów artystki
 • jest to świetny pomysł na prezent

 • Mamy wspaniałe wieści dla licznych w Polsce fanów Tori Amos. Do sklepów ponownie trafiają pierwsze dwie płyty fantastycznej amerykańskiej artystki. Reedycje zawierać będą mnóstwo dodatkowych piosenek, w tym sporo rarytasów!

  Albumy "Little Earthquakes" i "Under The Pink", które pierwotnie ukazały się odpowiednio w 1992 i 1994 roku ponownie zagoszczą na półkach sklepowyc. Reedycje w formacie CD oraz na 180-gramowych krążkach winylowych są dostępne w Polsce dzięki Warner Music Poland. Każdy z tytułów jest już dziś podwójnie platynowy w USA, a złoty i platynowy w Wielkiej Brytanii. To właśnie na "Little Earthquakes" i "Under The Pink" znalazły się pierwsze wielkie przeboje Tori, jak "Crucify", "Cornflake Gril", "Past The Mission" (z gościnnym wokalnym udziałem Trenta Reznora z Nine Inch Nails), czy "Pretty Good Year".

  Atrakcyjność wznowień pierwszych dwóch płyt Tori Amos to przede wszystkim mnóstwo dodatkowych piosenek, które do nich dodano. Są to zarówno strony B singli, utwory koncertowe, jak i rarytasy innego typu. Bonusowa płyta do "Little Earthquakes" zawiera aż 18 ekstra kompozycji, pochodzących między innymi ze stron B do singli "Silent All These Years", "Crucify" i "China". O trzy dodatkowe numery mniej zebrano na bonusowym krążku dołączonym do albumu "Under The Pink". Są wśród 15 kawałków pochodzące ze stron B singli "Cornflake Girl", "Pretty Good Year", "Past The Mision".

  Obydwie, klasyczne już, płyty Tori Amos po ponad 20 latach od ukazania się wciąż robią wielkie wrażenie, a pochodzące z nich piosenki zdobywają fanów wśród kolejnych pokoleń odbiorców. Nic dziwnego, bo wspaniałe melodie i przejmujące treści w tekstach nic nie straciły na atrakcyjności, zaś Amerykanka wspaniale prezentuje kompozycje sprzed lat podczas koncertów. "Ten głos wciąż zadziwia, porusza i odkrywa sekrety" – trafnie skonstatował recenzent z National Public radio. Bardziej wylewny i poetycki był jego kolega z "New York Timesa": "Pierwsza płyta Amos była jak pamiętnik, druga, jak obraz. W swych piosenkach i pozach, kontrola oraz opuszczenie zdają się zachowywać zaskakujący rozejm".

  Przypomnijmy, że do dziś Tori Amos sprzedała ponad 12 milionów płyt na świecie. Była ośmiokrotnie nominowana do Grammy. Wielokrotnie występowała w Polsce i zawsze podkreślała, że lubi do nas wracać. Każdy występ Amos w naszym kraju był wielkim wydarzeniem. Tori docenia też nowe technologie. Była jedną z pierwszych artystek, które wydały singla w formie cyfrowej. Nieobca jest jej działalność społeczna. Artystka jest współzałożycielką organizacji RAINN (Rape, Abuse, and Incest National Network), walczącej z przemocą seksualną.
 • Nośnik CD 1, Strona 1
  1. Pretty Good Year    
  2. God    
  3. Bells For Her    
  4. Past The Mission    
  5. Baker Baker    
  6. The Wrong Band    
  7. The Waitress    
  8. Cornflake Girl    
  9. Icicle    
  10. Cloud On My Tongue    
  11. Space Dog    
  12. Yes, Anastasia    

   
  Nośnik CD 2, Strona 1
  1. Sister Janet [from Cornflake Girl single]    
  2. Honey [from Cornflake Girl single]    
  3. Daisy Dead Petals [from Cornflake Girl single]    
  4. Over It [from Cornflake Girl single]    
  5. Black Swan [from Pretty Good Year single]    
  6. Home On the Range (with Cherokee Addition) [from Pretty Good Year single]    
  7. All The Girls Hate Her [from Cornflake Girl single]    
  8. God (The CJ Bollard Remix) [from God 12”]    
  9. Here In My Head [live] [from Past the Mission single]    
  10. Upside Down [live] [from Past the Mission single]    
  11. Past The Mission [live] [from Past the Mission single]    
  12. Icicle [live] [from Past the Mission single]    
  13. Flying Dutchman [live] [from Past the Mission single]    
  14. Winter [live] [from Past the Mission single]    
  15. The Waitress [live] [from Past the Mission single]

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Under The Pink" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.