Ułaskawienie (Okładka miękka)

Ułaskawienie

Ułaskawienie (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to znakomita powieść sensacyjna z intrygującą fabułą
  • zawiera wciągający wątek romantyczny, który nadaje książce ciekawego charakteru
  • to świetna książka w której nie brak elementów grozy, szantażu, intrygi, polityki...i ucieczki
Ustępujący ze stanowiska prezydent USA ulega naciskom dyrektora CIA i w ostatnich godzinach urzędowania ułaskawia Joela Backmana, waszyngtońskiego prawnika po pięćdziesiątce, skazanego na dwadzieścia lat więzienia za rzekomą zdradę stanu.

Backman był wcześniej wszechpotężnym lobbystą, załatwiającym sprawy dla obcych rządów, ogromnych korporacji, bogatych firm. Stracił wszystko i trafił za kratki, bo podjął się pośrednictwa w sprzedaży oprogramowania, dającego kontrolę nad supertajnym i niespotykanie zaawansowanym technologicznie szpiegowskim systemem satelitarnym. Twórcami tego oprogramowania byli trzej pakistańscy informatycy, którzy przypadkiem odkryli istnienie systemu satelitów i włamali się do niego. Nawet Pentagon nie miał pojęcia, do kogo ten system należy. FBI uniemożliwiło tę transakcję, zastawiając pułapkę na Backmana.

Osamotniony, pod presją szantażu ze strony FBI, Backman nie wyjawił jednak najważniejszego: gdzie są ukryte dyski z hakerskim oprogramowaniem, kontrolującym satelity.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ułaskawienie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.