Układ zamknięty (MP3)

Układ zamknięty
Audiobook z głośnego filmu „Układ zamknięty” w reżyserii Ryszarda Bugajskiego z Januszem Gajosem i Kazimierzem Kaczorem w rolach głównych. Film w Polsce i za granicą miał bardzo dobre przyjęcie i drugą co do wielkości frekwencję w kinach w 2013 roku.

Audiobook powstał z pełnej warstwy dźwiękowej Filmu (oryginalna ścieżka dźwiękowa, dialogi, tła, efekty, atmosfery) uzupełniony o specjalnie napisaną do tej produkcji narrację.

Na podstawie materiału filmowego oraz scenariusza narrację przygotował ceniony, polski pisarz Marcin Ciszewski. Audiobook przygotowano nie na kanwie książki lub powieści, jak to sie dzieje zazwyczaj, ale jego podstawą jest materiał filmowy, jest to pierwsze tego typu wydawnictwo. Narratorem audiobooka jest, pierwszy raz w tej roli, Kazik Staszewski.

„Układ zamknięty” oparta na prawdziwych wydarzeniach historia trzech właścicieli świetnie prosperującej spółki, którzy - wskutek zmowy skorumpowanych urzędników: prokuratora (Janusz Gajos) i Naczelnika Urzędu Skarbowego (Kazimierz Kaczor) - zostają pokazowo zatrzymani pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy.

MARCIN CISZEWSKI

Absolwent Instytutu Historii Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją historia najnowsza. Autor takich książek jak, miedzy innymi „Gliniarz”, „Major”, „Mróz”, „Upał” wydanych również

w formie audiobooków. Zarówno książki jego autorstwa tak jak i audiobooki w bardzo krótkim czasie stały się polskimi bestsellerami.

KAZIMIERZ "KAZIK" STASZEWSKI (KULT)

W nagranie narracji zaangażował się nie przypadkowo polski muzyk i wokalista Kazimierz Staszewski (KULT). Cieszący się nie słabnącą popularnością Kazik, nagrał wraz z zespołem Kult piosenkę promującą Film, która również znajdzie się na oficjalnym soundtracku z filmu.

Od wydawcy:

„Genialny aktorski koncert. Musicie to zobaczyć.” (Gazeta.pl)

„Jeden z najbardziej odważnych polskich filmów ostatnich dziesięcioleci.” (wp.pl)

„Film nakręcony po coś. W naszym nudnym, przepisowo grzecznym kinie prawdziwy rarytas.” (Filmweb)

„Dobry, solidnie zrealizowany, mający coś interesującego do powiedzenia.” (Onet)

„Od czasu „Długu” nie pojawił się u nas inny tytuł, który w tak bezpardonowy sposób broniłby interesów szarego człowieka.” (Zwierciadlo.pl)

„Wbija w fotel!”(polityce.pl)

„Wyrazisty, przeraża.”(Rzeczpospolita)

„Ostry, zaangażowany film o Polsce współczesnej.”(Polityka)

„Układ zamknięty” docenił gość specjalny premiery - Prezydent Bronisław Komorowski:
„To jest film, który powinni obejrzeć wszyscy, którzy kiedykolwiek mogą decydować o cudzym życiu.”

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Układ zamknięty" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.