UJARZMIENIE (MP3)

UJARZMIENIE
Kontynuacja bestsellerowego „Unicestwienia” Jeffa Vandermeera.

Teraz obie odsłony cyklu Southern Reach dostępne są jako audiobooki w wykonaniu Grażyny Wolszczak. Historie ze Strefy X są wciągające i trzymają w napięciu, to sugestywna opowieść o świecie kontroli, politycznych rozgrywkach na różnych szczeblach władzy oraz instytucjach, w których planuje się każdy najmniejszy krok, aby zapobiec rebelii. Audiobook daje odpowiedzi, ale skłania również do zastanowienia, jak daleko może posunąć się władza, aby kontrolować społeczeństwo.

Bohaterem „Ujarzmienia” jest John Rodriquez, śledczy, który nie może już liczyć na wiele, jednak dostaje ostatnią zawodową szansę oraz nadzorcę w postaci Głosu.

Zadaniem śledczego jest przede wszystkim utrzymanie tajemnic Strefy, ale szybko okaże się, że siły mające wpływ na ludzkie życie i umysły są dużo potężniejsze i wykraczają daleko poza wcześniej obrane granice. Czy możliwe jest powstrzymanie tego procesu?

Audiobook to kilkanaście godzin opowieści, która nawiązuje do klasycznych historii science fiction, ale zawiera także elementy sensacji i powieści detektywistycznej.

Zapowiedziany jest również trzeci tom serii Jeffa Vandermeera, na który fani z niecierpliwością czekają.Strefa X nadal broni swoich tajemnic. Southern Reach, podupadająca rządowa agencja, do kolejnej próby zbadania terenu przydziela Kontrolera. Dla Johna Rodriqueza, śledczego po przejściach, to ostatnia zawodowa szansa. Poczynania nowego szefa nadzoruje tajemniczy Głos domagający się regularnych raportów. Okazuje się, że nie tylko w Strefie X działają siły zmieniające ludzki umysł. Czy mężczyzna będzie w stanie je ujarzmić?

Nie wierz zmysłom. Strefa X zmienia każdego.

„Ujarzmienie” to druga część bestsellerowej trylogii Jeffa VanderMeera. Literatura grozy i klasyczna fantastyka najwyższej próby. Już pierwszy tom – „Unicestwienie” – został doceniony przez fanów i zyskał entuzjastyczne recenzje krytyków na całym świecie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"UJARZMIENIE" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.