UH HUH HER (CD)

UH HUH HER
 • "Uh Huh Her" to jeden z najlepszych albumów PJ Harvey. Został wydany 30 maja 2004 roku z Robem Ellisem jako perkusistą.

   

  Naprawdę nazywa się Polly Jean Harvey. Sama pisze muzykę i teksty, ciągle eksperymentuje z dźwiękiem, jest laureatką nagród Grammy. Współpracowała z Pascal Comelade, Nickiem Cave'm. i z Tricky. Jej autorskie płyty określane są mianem alternatywnych, rockowo-folkowych.

   

  Polly Jean Harvey zwracała uwagę już od swojego pierwszego wcielenia. W 1991 roku sformowała w Somerset trio: bas, perkusja, gitara. Jesienią tamtego roku grupa wydała debiutancki singiel "Dress" dla niezależnej wytwórni Too Pure. Kolejnym singlem, "Sheela-Na-Gig", z lutego 1992, podgrzała opinie krytyków, przygotowując grunt pod płytę długogrającą, opublikowaną w następnym miesiącu. "Dry" okrzyknięto zadziwiającym debiutem, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie, ze szczególnym wskazaniem na Stany Zjednoczone. Płyta dostała się do podsumowania roku New York Timesa. Pisma Village Voice i Rolling Stone uznały Harvey "Nową wokalistką roku" i "Kompozytorem roku".

 • 1. THE LIFE & DEATH OF MR. BADMOUTH
  2. SHAME
  3. WHO THE FUCK?
  4. THE POCKET KNIFE
  5. THE LETTER
  6. THE SLOW DRUG
  7. NO CHILD OF MINE
  8. CAT ON THE WALL
  9. YOU COME THROUGH
  10. IT'S YOU
  11. THE END
  12. THE DESPERATE KINGDOM OF LOVE
  13. SEAGULLS
  14. THE DARKER DAYS OF ME & HIM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"UH HUH HER" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.