Tymoteusz Rimcimci (MP3)

Tymoteusz Rimcimci
Czy chcielibyście poznać przepis na jajecznicę z pięciu jaj? Usłyszycie go w tym nagraniu. Dowiecie się również, co zrobić, jeśli akurat zabraknie jednego jajka.

Audiobook przypomina wspaniałą muzyczną bajkę, jaką nagrano przed laty i którą polubiły miliony dzieci. Opowieść o misiu i piesku wypełniona przygodami i piosenkami to znakomita rozrywka, która sprawi, że dorośli przypomną sobie to klasyczne słuchowisko, a dzieci poznają utwory, które niegdyś tak chętnie śpiewali ich rodzice.

W rolach głównych usłyszymy między innymi Tadeusza Bartosika, Zbigniewa Olszewskiego i Eleonorę Staniecką. Całość uzupełniona jest o piękną muzykę, a część treści opowiedziana jest w formie wesołych, skocznych piosenek. Niektórzy z pewnością pamiętają je do dziś.

Tymoteusz Rimcimci to bohater, którego dzieci młodsze i starsze pokochają. Może być towarzyszem zabaw, może być postacią, która układa maluchy do snu. Najważniejsze, że wprowadzi je do krainy wyobraźni i magicznych historii.

Klasyczna bajka muzyczna teraz dostępna w nowoczesnej formie audiobooka. Zaproście Tymoteusza Rimcimci do domu lub zabierzcie ze sobą w podróż – nie będziecie zawiedzeni.


Obsada:

Eleonora Staniecka (Miś)

Zbigniew Olszewski (Psiunio)

Tadeusz Bartosik (Tata)

Helena Gruszecka (Kura)

Zbigniew Olszewski (Lis)

Muzyka - Jerzy Dobrzański

Dyrygent - Jerzy Dobrzański

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tymoteusz Rimcimci" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.