TWORZENIE WIĘZI. Dla ojców niemowląt (MP3)

TWORZENIE WIĘZI. Dla ojców niemowląt
Wyjątkowy poradnik audio.

Nagranie, które przeznaczone jest dla ojców niemowląt, mężczyzn, których czeka prawdziwa przygoda życia. To nie jest kolejna książka o przewijaniu i karmieniu, ale o tym, jak zbudować wartościową i trwałą więź, nie tylko na czas, gdy dziecko będzie maluchem, ale na całe życie.

Posłuchaj i uporządkuj wszystkie swoje sprawy tak, aby bez problemu budować relację z własnym nowonarodzonym dzieckiem. Jeśli wydaje Ci się, że wystarczy wspólna zabawa i spędzanie razem czasu, dowiedz się, co musi te zajęcia poprzedzić.

Znakomite nagranie, które od teorii poprowadzi zainteresowanych ojców do praktyki, sprawi, że krok po kroku staną się w pełni świadomymi rodzicami, którzy relację z własnym dzieckiem zbudują na stabilnym fundamencie, bez błędów i wpadek.

To opowieść nie tylko o kontakcie z niemowlakiem, ale również o relacjach z otoczeniem – własnym ojcem, partnerką, teściami. Słuchając „Tworzenia więzi. Dla ojców niemowląt”, przekonacie się, że każda z tych osób ma wpływ na to, jakimi ojcami jesteście. Dlatego warto zapoznać się z tym, co na bazie wieloletnich doświadczeń i praktyki opowiada Ken Canfield.

Audiobook ukazał się w interpretacji Radosława Pazury.

Kupując audiobook z serii "Przygoda Bycia Ojcem" wspierasz Tato.Net - inicjatywę, która pomaga w odkrywaniu ojcostwa. Radosław Pazura - aktor znany z wielu ról w filmach i serialach telewizyjnych, promotor honorowego krwiodawstwa, założyciel Fundacji Kapucyńskiej działającej na rzecz osób bezdomnych. Tata Klary Marii.

O audiobooku "Tworzenie więzi" powiedział:

Nie bój się, popełniaj błędy, zdobywaj nowe umiejętności i od samego początku buduj unikalną relację ze swoim dzieckiem. Ta książka na pewno Ci w tym pomoże. Polecam.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"TWORZENIE WIĘZI. Dla ojców niemowląt" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.