Turyn i Piemont. Wakacje na walizkach (Okładka miękka)

Turyn i Piemont. Wakacje na walizkach

Turyn i Piemont. Wakacje na walizkach (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • szukasz informacji o Turynie
  • planujesz długi wyjazd
  • chcesz uzupełnić informacje

Piemont to najbardziej różnorodny region Włoch, uwodzicielska mieszanka skalistych alpejskich szczytów, zielonych lasów, lśniących jezior i sielskich winnic na wzgórzach. W dolinach i na porośniętych lasem wzniesieniach są rozrzucone zamki i dawne klasztory, a na żyznej roliczej równinie przetrwały historyczne miasteczka i osady.

Sercem regionu jest Turyn, cudowna barokowa stolica, na której obrzeżach nie brakuje pięknych okolic, idealnych do wędrówek po górach, jazdy na nartach i uprawiania innych sportów. Nocne życie miasta skupia się w dzielnicy Quadrilatero Romano. W regionie nie brakuje wspaniałych dzieł sztuki i architektury. Można również rozkoszować się tu znakomitym jedzeniem i winami oraz wieloma innymi przyjemnościami życia all’italiana.

Jeśli lubisz życie na walizkach, spędź wakacje, podróżując po Piemoncie.

Podziwiaj widoki jeziora Maggiore, alpejskich szczytów, Niziny Padańskiej oraz wzgórz Le Langhe. Weź udział w festynie na Piazza Solferino w Turynie lub w bitwie na pomarańcze w Ivrea. Dowiedz się, jak narodziła się filozofia ruchu Slow Food i jak powstały grissini. Zobacz dzieła Tycjana, van Eycka i Fra Angelico.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Turyn i Piemont. Wakacje na walizkach" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.