Trzy razy ty (Okładka miękka)

Trzy razy ty

Trzy razy ty (Okładka miękka)

Oferta specjalna -14%
Kup na prezent
Trzecia odsłona bestsellerowego cyklu włoskiego autora Federico Moccia zapoczątkowana przez głośną na cały świat powieść zatytułowaną „Trzy metry nad niebem” już w sprzedaży!

Jak pokrętne okazały się ścieżki, na których znaleźli się ulubieni literaccy bohaterowie milionów czytelników – Step, Babi oraz Gin? Tego dowiesz się z powieści „Trzy razy ty”!

Kilkanaście lat temu cieszący się dużym uznaniem włoski autor i reżyser Federico Moccia podarował światu przejmującą i wzruszającą historię miłosną na miarę „Romea i Julii” naszych czasów. Jego powieść zatytułowana „Trzy metry nad niebem”, koncentrująca się na losach zbuntowanego Stepa i pochodzącej z dobrego domu Babi, przyniosła twórcy międzynarodową sławę. Nieszczęśliwy finał zakazanego uczucia dwojga bohaterów złamał serca szerokiemu gronu czytelników.

Na fali ogromnej popularności powieści „Trzy metry nad niebem”, w 2010 roku zrealizowana została jej adaptacja filmowa, sama historia natomiast doczekała się sequelu zatytułowanego „Tylko ciebie chcę”. Czytelnicy poznali w nim niewiarygodne okoliczności rodzącego się uczucia pomiędzy Stepem, który po rozstaniu z Babi długo leczył swoje złamane serce oraz energiczną Gin. „Tylko ciebie chcę” to doskonała opowieść o tym, jak boleśnie potrafi powracać do nas przeszłość oraz o tym, jak sobie z nią poradzić w obliczu równie wymagającej teraźniejszości. W 2012 roku druga odsłona serii włoskiego autora także trafiła na wielki ekran, przyciągając do kin tłumną publiczność.

W najnowszym, trzecim tomie głośnego przeboju, wydanym w Polsce pod tytułem „Trzy razy ty” Step ponownie będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości. Ostateczne rozstrzygnięcie pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji, poplątanej historii miłosnego trójkąta Step-Gin-Babi z pewnością będzie jeszcze bardziej emocjonujące!

Nie ulega wątpliwości, że Step przeszedł ogromną przemianę wewnętrzną. Niewiele można w nim już odnaleźć z tego zbuntowanego chuligana, jakim był przed laty. Awantury, nocne włóczenie się i jazdy motorem oraz kontakty z szemranym towarzystwem – to wszystko odeszło w niepamięć. Samemu Stepowi czasem nawet wydaje się, że jego przeszłość należała do kogoś innego, zaś nigdy nie była częścią jego życia. Dziś mężczyzna jest już zupełnie inną osobą – robi karierę, odnosi sukcesy w branży filmowej, jest poważanym producentem telewizyjnym. Również jego życie prywatne układa się idealnie – wkrótce Step planuje wziąć ślub z Gin. Młoda kobieta jest spełnieniem wszystkich jego marzeń – jest nie tylko piękna i czuła, ale potrafiła również zdobyć się na coś, na co niejedna partnerka nie byłaby w stanie: wybaczyć ukochanemu zdradę, i to z jego pierwszą prawdziwą miłością, Babi. Nielojalność Stepa była ciosem prosto w serce Gin, jak również ciężką próbą dla ich związku. Gdy po kilku latach parze wreszcie udało się pokonać wszelkie przeciwności losu i ponownie sobie zaufać, w ich życie ponownie wkroczy Babi. Step po raz kolejny będzie zmuszony stawić czoła przeszłości, ponieważ Babi wyjawi mu dotychczas skrzętnie ukrywany sekret...

Jak potoczy się historia trójki bohaterów? Czy Step naprawdę zapomniał już o wielkim uczuciu, jakie łączyło go z Babi? Czy Gin ma kolejne powody do obaw? Porywająca historia miłosnego trójkąta właśnie dobiega końca. Nie ulega wątpliwości, że jej finał wyciśnie łzy z czytelników o nawet najtwardszych sercach!

Federico Moccia to urodzony w 1963 roku włoski powieściopisarz, a także scenarzysta i reżyser. Jego dorobek literacki obejmuje zwłaszcza popularne książki obyczajowe dla młodzieży, np. „Trzy metry nad niebem”, „Jesteś moją obsesją” oraz „Amore 14”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Trzy razy ty" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.