Trylogia nordycka. Tom 2. Świt po bitwie (ebook) (do pobrania)

Trylogia nordycka. Tom 2. Świt po bitwie (ebook)

Trylogia nordycka. Tom 2. Świt po bitwie (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz skandynawskie fantasy
  • to druga część dobrze przyjętej historii o mieczu, mrozie, wikingach i starych bogach
  • autor jest specjalistą od mitologii nordyckiej, o czym przekonasz się czytając tę książkę
Kup na prezent
  • WATERMARK

Po wielkiej bitwie zawsze nastaje świt, ale walka jeszcze nie dobiegła końca. Świat, w którym starzy bogowie oddali ducha, a nowi, choć wciąż słabi, toczą zaciekły bój o ludzkie dusze.


Po latach spokojnej posługi u nowego konunga Nordveghru słynny islandzki skald Vidar postanawia wrócić w rodzinne strony. Jeszcze nie wie, że król Trygve Ivarson, zwany Surowym, zamierza podjąć wojenną wyprawę w celu podbicia Islandii.


Do brzegów Nidaros docierają jednak statki jamborskiego jarla Thorkila, który, żądny zemsty, chce podbić i zawłaszczyć kraj. Wśród jego wojów jest młody Viglund, zwany Wilczym Pyskiem, syn jarla Vidara. Siłą wcielony w oddziały wroga będzie musiał stawić czoła przeszłości i własnemu ojcu.

 

Marcin Mortka (ur. 1976 r. w Poznaniu)- Gawędziarz, marzyciel i pracoholik w jednym - rzadko kiedy udaje mu się przetrwać dzień bez napisania choć strony czegokolwiek. Pasjonat średniowiecznych krucjat, wielkich żaglowców epoki napoleońskiej i skandynawskich nastrojów, uwielbia kawę, podróżowanie oraz spokój pod każdą postacią. Jego największym skarbem jest rodzina. Nie znosi spieszenia się, uwielbia zapach wiatru i chciałby móc przesiedzieć każdą noc z książką. Na czas lata tradycyjnie staje się hobbitem - grzebie w ogródku, chodzi na bosaka, dużo je i starannie wystrzega się wszelkich przygód. Marzy o tym, by kiedyś napisać bajkę idealną, albo chociaż zostać kimś takim jak Tappi z Szepczącego Lasu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Trylogia nordycka. Tom 2. Świt po bitwie (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.