Trudne pytania na rozmowie o pracę, czyli jak odnieść sukces podczas rekrutacji (ebook) (do pobrania)

Trudne pytania na rozmowie o pracę, czyli jak odnieść sukces podczas rekrutacji (ebook)

Trudne pytania na rozmowie o pracę, czyli jak odnieść sukces podczas rekrutacji (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Kup na prezent
Rozmowa kwalifikacyjna to decydujący etap procesu rekrutacji. Dowiesz się, jak się do niego przygotować, aby wypaść jak najlepiej i aby to właśnie ciebie zatrudniono. Nauczysz się, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, a jakich zachowań powinieneś unikać. Przygotujesz się do odpowiedzi na pytania trudne, zaskakujące, a także dowiesz się, na które nie musisz odpowiadać. Przekonasz się, jak w niekonwencjonalny sposób pracodawcy sprawdzają różne umiejętności oraz kompetencje, pytając m.in. o to, ile okien ma Pałac Kultury i Nauki, co by było, gdyby słonie potrafiły latać, czy ile litrów mleka rocznie wypija przeciętny Polak. Dowiesz się, o co sam możesz zapytać osobę rekrutującą, a także jakie błędy mogą cię zdyskwalifikować w jej oczach. Dzięki poradnikowi pójdziesz na rozmowę doskonale przygotowany i nie wpadniesz w pułapkę rekrutera!

Znajdź nową pracę i osiągnij sukces!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
  • prezentuje najczęściej pojawiające się podczas rozmowy pytania i doradza, w jaki sposób na nie odpowiadać
  • opisuje wszystkie etapy rozmowy kwalifikacyjnej
  • podpowiada, o czym należy pamiętać, przygotowując się do rozmowy
  • radzi, jak postępować w przypadku pytań podchwytliwych, nietypowych czy zakazanych
  • omawia inne sposoby sprawdzania kandydatów takie jak testy czy Assessment CenterKatarzyna Połtoraczyk – doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w systemach motywowania i koncepcjach zarządzania. Od kilku lat prowadzi procesy rekrutacji dla wielu organizacji. Zajmuje się doradztwem w tematyce poszukiwania pracy i planowania kariery.

Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Trudne pytania na rozmowie o pracę, czyli jak odnieść sukces podczas rekrutacji (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.