Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole (ebook) (do pobrania)

Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole (ebook)

Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Kup na prezent
Twoje dziecko bywa nieposłuszne i zbuntowane, manipuluje innymi, domaga się wyłącznej uwagi? Jesteś zmęczony ciągłym testowaniem granic, dąsami oraz krzykiem i agresją? Odłóż na bok kary, nagrody i zakazy - naucz dziecko samodzielnego rozwiązywania problemów i radzenia sobie z emocjami.

Poznaj metodę rozwiązywania problemów poprzez współdziałanie, sprawdzoną w wielu rodzinach i szkołach na świecie. Współpracując z dzieckiem, nauczysz je umiejętności, których najbardziej mu brakuje: dostosowywania się, tolerowania frustracji i rozwiązywania problemów. Dziecko nie zachowuje się źle celowo, ono po prostu nie zna innego sposobu i potrzebuje twojej pomocy, aby nauczyć się reagować inaczej. Z tą książką nauczysz je pozytywnie reagować na codzienne sytuacje i wzmocnisz jego pewność siebie.

Dlaczego książka trafia w SAMO SEDNO?
  • zawiera przydatny w pracy z dzieckiem formularz analizy trudności i nierozwiązanych problemów oraz konkretny plan działania wraz ze wskazówkami
  • kładzie nacisk na faktyczne przyczyny niepożądanych zachowań u dziecka, a nie skupia się tylko na objawach
  • pokazuje na przykładach wybranych rodzin, jak zastosować metodę działania w praktyce
  • uczy, jak przewidywać wybuchy agresji i skutecznie im przeciwdziałać
Obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców, nauczycieli i specjalistów próbujących wychowywać, wpierać i uczyć dzieci drażliwe, wybuchowe i sprawiające kłopoty wychowawcze.
dr Thomas H. Ollendick, profesor Wydziału Psychologii Klinicznej Virginia TechDr Ross W. Greene - pracuje na Wydziale Psychologii Virginia Tech, profesor Wydziału Psychiatrii w Harvard Medical School. Współpracuje z wieloma rodzinami, szkołami, ośrodkami terapeutycznymi i schroniskami dla nieletnich, prowadzi wykłady na całym świecie.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.