Tristan und Isolde (MP3)

Tristan und Isolde
Audiobook do nauki języka niemieckiego

Audiobook do nauki języka niemieckiego

Dzieje Tristana i Izoldy inspirowały pisarzy, poetów, muzyków. Opowieść o tragicznej miłości rycerza Tristana do irlandzkiej księżniczki Izoldy Jasnowłosej. Na podstawie tej historii powstała opera Wagnera oraz wiele książek i filmów. Jeden z największych romansów wieków średnich.

Po pokonaniu smoka i wygraniu turnieju Tristan może starać się o rękę pięknej Izoldy. jednak jest ona przeznaczona innemu, królowi Markowi. I choć Izolda darzy uczuciem Tristana poślubia króla. Kochankowie nie mogą się spotykać, nie mogą też być sobie wierni. Chcąc pozostać dla Izoldy tym jedynym Tristan zdobywa truciznę którą wypijają obydwoje. Śmierć uwalnia ich od cierpienia i tęsknoty. Pozwala być razem.Miłość tragiczna.

Słuchając opracowań dzieł literackich do nauki języka, nie tylko poszerzasz swoje umiejętności, ale też pogłębiasz swoją znajomość literatury.

Seria audiobooków Cideb Editrice Readers proponuje kolekcję z nagraniami opracowań utworów literackich z całego świata. Opracowania dostosowane są do umiejętności językowych na różnych poziomach zaawansowania. Kolekcja przeznaczona jest dla osób chcących słuchać literatury w oryginalnej wersji językowej. Niemiecki w typowych sytuacjach. Słuchaj i ucz się mówić.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tristan und Isolde" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.