TRIGGA RELOADED (CD)

TRIGGA RELOADED
 • Reedycja szóstej płyty jednego z najzdolniejszych raperów w historii wytwórni Atlantic, jak powiedział o Treyu Songzie legendarny założyciel firmy, Ahmet Ertegun.

  Album "Trigga" ukazał się latem 2014 roku i zdobył szczyt notowania "Billboardu". Gościnnie pojawiło się na nim kilka sław, w tym Justin Bieber, Nicki Minaj, Ty Dolla Sign. Z płyty wykrojono parę singli, w tym "Touchin Lovin" z udziałem Nicki Minaj. Dobrze radził też sobie pierwszy singlowy numer "Na Na", wzbogacony oldschoolowymi samplami.

  Trey, trzykrotnie nominowany do Grammy, na płycie "Trigga" niezwykle umiejętnie zmieszał hip-hop, R&B i pop. Do tego otworzył się w tekstach, jak nigdy wcześniej. "Trigga" to najbardziej osobista płyta Amerykanina.

  Nowa edycja, zatytułowana "Trigga Reloaded", jest bogatsza od wydania oryginalnego z 2014 roku o pięć piosenek, w tym chociażby "What's Best For You" z edycji deluxe krążka "Trigga", a także cztery zupełnie nowe utwory, w tym znakomicie radzący sobie na listach z muzyką hiphopową i R&B singel "Slow Motion".

  Warto wspomnieć, że Trey Songz intensywnie działa w fundacji Angels With Heart Foundation. Powstała w 2010 roku dzięki inicjatywie fan clubu artysty, zwanego – Trey's Angels. Dziś jest organizacją o zasięgu światowym, namawiającą wszystkich do dawania pozytywnego przykładu w ich społecznościach poprzez pracę na rzecz zbiorowości, wspieranie lokalnych akcji charytatywnych oraz zwykłe, codzienne uprzejmości.
 • 1. About You
  2. Slow Motion
  3. Cake
  4. Serve It Up
  5. Foreign
  6. Na Na
  7. Loving You (feat. Ty Dolla $ign)
  8. Touchin, Lovin (feat. Nicki Minaj)
  9. Disrespectful (feat. Mila J)
  10. Dead Wrong (feat. Ty Dolla $ign)
  11. All We Do
  12. Foreign Remix (feat. Justin Bieber)
  13. Late Night (feat. Juicy J)
  14. SmartPhones
  15. Yes, No, Maybe
  16. Y.A.S.
  17. Change Your Mind
  18. What's Best For You

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"TRIGGA RELOADED" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.