Tożsamość Rodneya Cullacka (MP3)

Tożsamość Rodneya Cullacka
Sekret, który może wywołać wszechświatową rebelię!

Władza, choć powinna chronić obywateli, czasami działa tylko i wyłącznie we własnym interesie. A jeśli ma również narzędzia manipulacji ocierające się o nowoczesną technologię, może być dla obywateli prawdziwym zagrożeniem. W powieści Przemka Angermana „Tożsamość Rodneya Cullacka” otrzymujemy wizję miejsca, w którym doszło do takiej właśnie sytuacji. Teraz możemy tej opowieści również posłuchać, ponieważ dzięki Bibliotece akustycznej ukazała się jako audiobook.

To przejmująca, bardzo sugestywna historia obywateli manipulowanych na poziomie wspomnień, słucha się „Tożsamości...” jak przerażającej wizji przyszłości, wcale nie tak nierealnej, jak to się początkowo wydaje.

W świecie przedstawionym w nagraniu możliwe jest zaprogramowanie tzw. profilu tożsamości – zgodnego, oczywiście – z aktualnymi potrzebami władzy. Trudno orzec na pewno, kto jeszcze jest sobą, a kto już uległ zmianom dokonywanym przez rządzących. To wszystko odbywa się w tajemnicy i tylko Richard Zonga zna prawdę. Czy może raczej: tylko on chce ją ujawnić. Ale nie będzie to proste.

Polecamy futurystyczną antyutopię o sekrecie, który może zburzyć porządek panujący w kosmosie.

PRZEMYSŁAW ANGERMAN (ur. 1975 w Krakowie) – Reżyser i autor scenariuszy do filmów fabularnych, dokumentalnych oraz seriali, m.in. „M jak Miłość”, „Jak to się robi z dziewczynami”, „Skazany na bluesa”, „Wyjazd integracyjny” i „Fala zbrodni”. Stworzył teledyski dla takich zespołów jak Ich Troje, Brathanki czy Lady Pank.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tożsamość Rodneya Cullacka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.