Toy Land (MP3)

Toy Land
Ziemianie pragną zasiedlić inne rejony galaktyki. Okazuje się, że znalazła się planeta, która będzie odpowiednim miejscem. Kolonizacja ma się odbyć już wkrótce. Określono zasady i rozpoczęto działania, które mają doprowadzić do objęcia w posiadanie nowych terenów. Chętnych jest wielu, ale uda się nielicznym. Postanowiono, że planetę podzieloną na sektory zasiedlą ci, którzy pierwsi dotrą do określonych punktów kontrolnych z orbity.

„Toy Land” to znakomita powieść science fiction. Teraz dostępna jest także jako audiobook w wykonaniu Rocha Siemianowskiego.

Robert J. Szmidt stworzył wciągającą opowieść o jednym z największych marzeń ludzkości – ekspansji kosmicznej. „Toy Land” przytacza losy jednej z grup, której udało się dotrzeć do punktu kontrolnego w najkrótszym czasie. Ale samo zajęcie terenu to dopiero początek. Prawdziwa przygoda zaczyna się chwilę po tym.

Robert J. Szmidt jest autorem również innych powieści, które ukazały się w wersji audio, między innymi „Zaklinacza” oraz „Samotności Anioła Zagłady”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Toy Land" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.