Tomcio Paluch mp3 (MP3)

Tomcio Paluch mp3
Historia, która pobudza wyobraźnię dzieci i dorosłych od lat. Tomcio Paluch, jeden z najsympatyczniejszych bohaterów baśni braci Grimm teraz również w muzycznej adaptacji autorstwa Aleksandry Michałowskiej. Przygody malutkiego Tomcia emocjonować będą z pewnością każdego, kto postanowi posłuchać jego historii w tym niezwykłym wydaniu.

Piękne piosenki i zrozumiały nawet dla maluchów tekst – to główne atuty nagrania, które powstało w Teatrze Polskiego Radia. Jak przed laty, najlepsi aktorzy, dźwiękowcy i kompozytorzy zebrali się, aby stworzyć klasyczne w formie słuchowisko dla dzieci. Dokładnie takie, jakie wielu z nas pamięta z własnego dzieciństwa.

Baśnie i legendy ożyły na nowo. To okazja, aby posłuchać ich znowu, wprowadzić w ten niezwykły świat wyobraźni nawet małe dzieci: przedstawić im klasyczne opowieści, cudownych bohaterów i sposób na miłe spędzanie czasu, jakim jest wspólne słuchanie opowieści. Znakomita realizacja z pewnością sprawi, że również dziś, jak wiele niegdyś my, dzieci zachwycą się słuchowiskami. Niniejsza seria to zbiór najwspanialszych opowieści, które każde dziecko powinno znać. Nie tylko baśnie braci Grimm, ale również Andersena, Perrault i klasyczne ludowe podania zostały opracowane na nowo z myślą o nowym pokoleniu słuchaczy.

Narrator Wiesław Michnikowski

Tomcio Waldemar Barwiński

Żona Agata Kulesza

Mąż Andrzej Mastalerz

Nieznajomy I/Rabuś I Andrzej Blumenfeld

Nieznajomy I/Rabuś II Grzegorz Damięcki

Ksiądz Adam Krawczyk

Gospodyni Monika Węgiel

Śpiewa:

Waldemar Barwiński

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tomcio Paluch mp3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.