To nie książka (Okładka miękka)

To nie książka

To nie książka (Okładka miękka)

Oferta specjalna -36%

Kup na prezent
„To nie książka” to kolejne dzieło Keri Smith, autorki bestsellera “Zniszcz ten dziennik”.

Artystka przesuwa granice naszej strefy komfortu jeszcze dalej. To nie jest książka, gdyż powstaje z udziałem czytelnika. Wyłącznie od niego zależy, co się w niej znajdzie i jak będzie wyglądał produkt końcowy.

Celem NIE-KSIĄŻKI jest przekraczanie barier własnego umysłu i uruchomienie wyobraźni. Jeśli to nie książka, to co to jest?

Odpowiedź należy do każdego użytkownika.


„To nie książka” uczy myśleć nieszablonowo, używać wyobraźni i stawić czoło wyzwaniom. „To nie książka” składa się z zadań, które należy wykonać, aby wyrazić siebie poprzez uczucia, emocje i stosunek do otaczającego świata. Polecenia mają charakter artystyczny, eksperymentalny i performerski.

Możesz je wykonywać indywidualnie lub w grupie. Zaryzykuj zostawiając książkę na noc na dworze i zostań artystą wywieszając swoje prace w miejscu publicznym. Zaprojektuj własną planetę, skorzystaj z maszyny do zmiany nastroju oraz wymyśl swoje alter ego. Stwórz ruchomą rzeźbę oraz rozwiąż zagadkę zaginionej strony. Zadań jest mnóstwo, a wszystkie jednakowo twórcze, zabawne i kreatywne.

Stwórz swoją własną NIE-KSIĄŻKĘ, zerwij ze schematycznym myśleniem i spójrz na świat z zupełnie innej perspektywy!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"To nie książka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.