To koniec, Anno (Okładka miękka)

To koniec, Anno
Poznańskie ulice. W tle dzieje się właśnie Festiwal Kryminału Granda. Do mieszkańców miasta dochodzą niepokojące wiadomości o kilku próbach podłożenia ładunków wybuchowych i rosnącej liczbie zagadkowych zabójstw.


Anna Rogozińska – doświadczona dziennikarka o niezaspokojonej ambicji, skoncentrowana na karierze w lokalnej telewizji – w swojej skrzynce pocztowej znajduje szarą kopertę, list z Zakładu Karnego. Z przesyłki wypada karta do gry. Królowa Kier. Anna dostaje zdawkowe informacje o serii zabójstw, która lada dzień rozegra się Poznaniu. Bohaterka ma szansę, aby im zapobiec, ale czy zaufa niejasnym zwierzeniom Kapelusznika? Czy po raz kolejny zdecyduje się rozpocząć dziennikarskie śledztwo na własną rękę? I czy informacje przekazane przez osadzonego okażą się prawdziwe?

To koniec, Anno jest trzecim spotkaniem z poznańską dziennikarką. Pomiędzy kryminalnymi zawiłościami fabuły, szaleńczym trybem pracy w pogotowiu ratunkowym, gdzie Anna zbiera materiały do nowego programu, a bardzo skrupulatnie oddaną rzeczywistością pracy prokuratorskiej, znalazło się również miejsce na przedstawienie skomplikowanych relacji wypełniających życie prywatne Anny.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"To koniec, Anno" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.