Tlen (CD)

Tlen

Tlen (CD)

Kasia Popowska

Kasia Popowska

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz połączenie popu, indie-folku i soulu
 • spodobał Ci się niezwykły głos wokalistki
 • szukasz czegoś spokojnego do słuchania wieczorem

 • W zaledwie kilka tygodni za sprawą jednej piosenki Kasia Popowska znalazła się na ustach wszystkich! Jej singiel „Przyjdzie taki dzień” okazał się najpopularniejszą piosenką w polskich rozgłośniach radiowych, a pogodny, nagrany w Lizbonie teledysk zrobił prawdziwą furorę w sieci odnotowując ponad 3 miliony odsłon! Artystka ma też na swoim koncie występy podczas tegorocznych Eska Music Awards, Polsat Sopot Festival, a także Lato Zet i Dwójki.

  Sukces Kasi Popowskiej nie przyszedł jednak z dnia na dzień. W 2007 roku Kasia założyła kanał YouTube i jako pierwsza Polka rozpoczęła falę „me singing" śpiewając covery popularnych artystów do kamery. Jej nagrania szybko zdobyły rekordową oglądalność, a niedługo potem otrzymała główną rolę wokalną w disney’owskiej produkcji "Zaplątani", znajdując się w obsadzie obok Macieja Stuhra i Danuty Stenki.

  W międzyczasie artystka zebrała materiał na swój debiutancki album „Tlen”. Na płytę trafiło 10 utworów, w których dominują analogowe instrumenty i akustyczne dźwięki z pogranicza popu, indie-folku i soulu.
 • 1.Mantra
   
  2.Tlen
   
  3.Przyjdzie taki dzień
   
  4.Daleko
   
  5.Lecę tam
   
  6.Wszystko co mam
   
  7.Parada gwiazd
   
  8.Nie będziesz sam
   
  9.Zatrzymany
   
  10.Nie znasz mnie

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tlen" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.