TLEN - KOLOR I MAJ (CD)

TLEN - KOLOR I MAJ
 • Wakacyjna edycja debiutanckiej płyty Kasi Popowskiej, która za sprawą singli Przyjdzie taki dzień, Tlen czy Lecę tam wspinała się na szczyt list przebojów największych rozgłośni radiowych w Polsce.

  Nowe wydawnictwo, wzbogacone zostało o 4 premierowe utwory, angielskie wersje hitów Przyjdzie taki dzień oraz Lecę tam, a także remix utworu Lecę tam, który bardzo szybko zyskał uznanie fanów i dziennikarzy muzycznych.


  Wszystko zaczęło się od tego, że Kasia Popowska w kwietniu 2007 roku założyła kanał YouTube i śladem zachodniej mody, jako pierwsza Polka rozpoczęła falę "me singing", śpiewając covery najbardziej znanych artystów do kamery.

  Jej nagrania w krótkim tempie zdobyły rekordową oglądalność (ponad 12 milionów odsłon oraz 35 tys. subskrybentów z Polski i zza granicy!).

  Wkrótce Popi (bo tak od zawsze nazywa ją całe otoczenie) rozpoczęła współpracę z producentami muzycznymi, a następnie otrzymała główną rolę wokalną w disney’owskim filmie animowanym "Zaplątani", znajdując się w obsadzie obok Macieja Sthura, Danuty Stenki oraz Julii Kamińskiej.
 • 1. Mantra
  2. Tlen
  3. Przyjdzie taki dzień
  4. Daleko
  5. Lecę tam
  6. Wszystko co mam
  7. Parada gwiazd
  8. Nie będziesz sam
  9. Zatrzymany
  10. Nie znasz mnie

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"TLEN - KOLOR I MAJ" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.